Oferta pracy

Specjalista ds. bezpieczeństwa teleinformatycznego

NASK

  • Kolska 12, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

NASK

Kolska 12

Wola

Warszawa

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

- administracja i konfiguracja systemami bezpieczeństwa teleinformatycznego (m.in: Pulse Secure, MDM);

- analiza podatności systemów;

- obsługa zgłaszanych incydentów bezpieczeństwa;

- wsparcie merytoryczne prowadzonych audytów;

- wsparcie projektów budowy systemów bezpieczeństwa teleinformatycznego;

- wsparcie procesów zakupowych.

Nasze wymagania

- minimum 3-letnie doświadczenie w obszarze bezpieczeństwa IT lub zarządzania urządzeniami sieciowymi;

- dobra znajomość zagadnień z obszaru cyberbezpieczeństwa;

- znajomość podstawowych protokołów i usług sieciowych oraz działania sieci komputerowych;

- znajomość technik ataków oraz przełamywania zabezpieczeń sieci i systemów teleinformatycznych oraz metod ich zabezpieczania;

- bardzo dobra znajomość technologii VPN (SSL-VPN, IPsec);

- znajomość działania systemów bezpieczeństwa teleinformatycznego klasy FW, IPS/IDS, WAF, Anti-DDoS, SIEM, MDM, EDR/XDR, PKI, DLP;

- znajomość mechanizmów uwierzytelniających i systemów monitorowania sieci;

- umiejętność projektowania i testowania rozwiązań bezpieczeństwa;

- umiejętność formalnego dokumentowania utrzymywanego poziomu bezpieczeństwa;

- znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji.

Mile widziane

  • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne;

  • znajomość narzędzi do przeprowadzania testów bezpieczeństwa;

  • posiadanie certyfikatów w obszarze cyberbezpieczeństwa;

  • wykonywanie pracy administratora przynajmniej jednego z rozwiązań klasy FW, SSL-VPN, SIEM, MDM, EDR/XDR, PKI;

  • umiejętność doboru i stosowania systemów bezpieczeństwa w obszarach antymalware, DLP oraz anty-DDOS.

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

NASK

Specjalista ds. bezpieczeństwa teleinformatycznego w Dziale Bezpieczeństwa będzie odpowiedzialny za utrzymywanie obecnych systemów bezpieczeństwa teleinformatycznego oraz za projektowanie i  budowę nowych systemów bezpieczeństwa teleinformatycznego. Proponujemy udział w nowych projektach związanych z wdrażaniem nowych technologii.

Przewiń do profilu firmy