Ta oferta pracy jest nieaktualna od 51 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds Bezpieczeństwa Teleinformatycznego

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 04.08.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

SPECJALISTA
DS. BEZPIECZEŃSTWA TELEINFORMATYCZNEGO

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref
.: W/ISSBT

TWOJE ZADANIA

  • Bieżące monitorowanie stanu bezpieczeństwa poszczególnych elementów systemów teleinformatycznych
  • Obsługa incydentów (w tym również prowadzenie analizy powłamaniowej)
  • Utrzymanie i rozwój systemów bezpieczeństwa teleinformatycznego
  • Formułowanie wymagań bezpieczeństwa dla projektów i rozwiązań wdrażanych w Spółce
  • Opiniowanie architektury systemów ICT pod kątem bezpieczeństwa
  • Tworzenie polityk, standardów i procedur bezpieczeństwa
  • Przygotowywanie i prowadzenie testów penetracyjnych
  • Wsparcie dla innych komórek organizacyjnych Spółki w zakresie bezpieczeństwa teleinformatycznego
  • Raportowanie stanu bezpieczeństwa Spółki

NASZE OCZEKIWANIA

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: telekomunikacja, informatyka; mile widziani również absolwenci ostatnich lat studiów kierunkowych
  • Pożądane doświadczenie w obszarze związanym z bezpieczeństwem teleinformatycznym
  • Dobra znajomość rodziny protokołów TCP/IP oraz systemów operacyjnych (Windows, Unix)
  • Ogólna orientacja w zakresie metod zabezpieczania sieci i systemów teleinformatycznych, w tym również aplikacji
  • Praktyczna znajomość systemów bezpieczeństwa teleinformatycznego będzie dodatkowym atutem
  • Pożądana znajomość technik ataków oraz przełamywania zabezpieczeń sieci i systemów teleinformatycznych
  • Praktyczne umiejętności programowania w językach skryptowych (perl, bash, python) lub innych językach wysokiego poziomu
  • Praktyczna umiejętność tworzenia zapytań SQL
  • Gotowość do uzyskania poświadczenia bezpieczeństwa z zakresu ochrony informacji niejawnych do poziomu co najmniej „poufne”
  • Wysoko rozwinięte zdolności myślenia analitycznego
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i pracy zespołowej
  • Pasja i dociekliwość
  • Komunikatywność, gotowość do uczenia się
  • Zdolność do pracy w warunkach silnego stresu
  • Preferowana znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie komunikatywnym

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Administratorem danych osobowych jest POLKOMTEL sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-673), ul. Konstruktorska 4. Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji, a także - w przypadku wyrażenia zgody - dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się