Oferta pracy

Specjalista ds. Bezpieczeństwa

ProService Finteco Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

ProService Finteco Sp. z o.o.

Konstruktorska 12a

Warszawa

ProService Finteco jest miejscem dla tych, którzy poszukują wyzwań. Miejscem wspierającym Cię w realizowaniu pomysłów i podejmowaniu inicjatyw. Chciałbyś dołączyć do Firmy promującej kulturę współpracy, działania i poszukiwania nowych rozwiązań? Do Firmy specjalizującej się w outsourcingu profesjonalnych usług middle office oraz produktów IT wspierających procesy operacyjne TFI, banków i ubezpieczycieli? Szukamy właśnie Ciebie :)

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Konstruktorska 12a

Opis stanowiska:

Poszukujemy wsparcia do Zespołu zajmującego się bezpieczeństwem informacji. Specjalista ds. Bezpieczeństwa będzie brał udział w identyfikacji i ocenie bieżących zdarzeń, wpływających na bezpieczeństwo oraz reakcji na incydenty. Będzie zajmował się, między innymi, monitorowaniem i obsługą systemu DLP, a także wesprze zespół w realizacji audytów bezpieczeństwa oraz bieżących zadań/ akceptacji z zakresu bezpieczeństwa, inwentaryzacji uprawnień do systemów informatycznych oraz współpracy z dostawcami.

Główne zadania:

  • Akceptacja / wyjaśnianie zdarzeń z zakresu bezpieczeństwa;
  • Udział w realizacji audytów bezpieczeństwa aplikacji i infrastruktury oraz udział w audytach procesów IT;
  • Obsługa systemu DLP, identyfikowanie problemów, monitorowanie incydentów i zarządzanie nimi;
  • Okresowe weryfikacje / kontrole czynników wpływających na bezpieczeństwo informacji;
  • Analiza zdarzeń w zakresie bezpieczeństwa i kreowanie nowych rozwiązań dla procesów biznesowych;
  • Testowanie polityk bezpieczeństwa informacji;
  • Aktualizacja polityk DLP w oparciu o bieżące zdarzenia i zgłoszenia od użytkowników;
  • Udział w rozwoju technicznym systemu DLP;
  • Inwentaryzacja uprawnień do systemów informatycznych;
  • Współpraca z wewnętrznym Klientem biznesowym;
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami.

Od Kandydata oczekujemy:

  • Wykształcenia średniego lub wyższego w obszarze informatycznym;
  • Znajomości obszaru i zagadnień bezpieczeństwa IT;
  • Doświadczenia w zakresie prowadzenia lub wspierania audytów bezpieczeństwa IT;
  • Praktycznej znajomości Excel w stopniu wysokim;
  • Znajomości VBA w stopniu minimum podstawowym;
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację biznesową;
  • Umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach;
  • Zdolności analitycznych;
  • Orientacji na Klienta.

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie zawodowe w zespole ds. bezpieczeństwa;
  • Doświadczenie w obsłudze DLP;
  • Doświadczenie w analizie raportów podatności i wyników testów penetracyjnych.

Co możemy Ci zaoferować?

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Pracę w zgranym i energicznym zespole profesjonalistów
Pracę w organizacji posiadającej sformalizowany system zarządzania bezpieczeństwem informacji;
Możliwość poznania specyfiki i metod zarządzania bezpieczeństwem informacji w sektorze finansowym

Zaangażowanie w proces wdrażania, innowacyjnych dla sektora finansowego, projektów teleinformatycznych
Możliwość dalszego rozwoju zawodowego
Atrakcyjny pakiet socjalny w tym m.in. prywatna opieka medyczna i dofinansowanie zajęć sportowych
Możliwość realizacji pasji sportowych w ramach firmowych Sekcji sportowych

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy