Oferta pracy

Specjalista ds. Bezpieczeństwa

Toyota Bank Polska S.A.

  • Postępu 18, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Postępu 18

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie dokumentacji procesów bezpieczeństwa informacji zgodnie z rekomendacjami KNF oraz normami ISO

  • Opracowywanie wewnętrznych standardów bezpieczeństwa

  • Analizowanie procesów, projektów oraz rekomendowanie rozwiązań w zakresie technologii i regulacji

  • Nadzorowanie incydentów bezpieczeństwa w cyklu życia incydentu

  • Przygotowywanie raportów, analiz i zestawień

Nasze wymagania

  • Wiedza w zakresie zasad projektowania zabezpieczeń informacji/IT (CIS/COBIT/NIST)

  • Praktyczna znajomość zasad bezpieczeństwa AWS, Azure oraz regulacji EBA

  • Doświadczenie we wdrażaniu ISO 27001/27018/22301

  • Znajomość architektury bezpieczeństwa oraz rekomendacji D będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość PSD2 oraz PCI DSS

  • Samodzielność oraz przywiązywanie wagi do szczegółów

  • Dobra znajomość języka angielskiego (poziom B2)

To oferujemy

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Dobrą atmosferę pracy w przyjaznym zespole nastawionym na współpracę w stabilnej międzynarodowej organizacji znanej z wysokich standardów pracy

  • Możliwość rozwoju kompetencji w wielozadaniowym środowisku pracy

  • Dostęp do benefitów na preferencyjnych warunkach (pracowniczy program najmu samochodów, grupowe ubezpieczenie na życie, karta sportowa)

Chcesz dołączyć do Toyota Bank Polska S.A holdingu spółek finansowych grupy Toyota, jednej z największych światowych marek samochodowych? Masz doświadczenie w rozwoju systemów i aplikacji bankowych? Sektor usług finansowych i produktów bankowych nie jest Ci obcy? Posiadasz umiejętność wyciągania wniosków z wyników analiz rynkowych?

Przewiń do profilu firmy

Czas projektu:

12-18 miesięcy