Ta oferta pracy jest nieaktualna od 117 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Bezpieczeństwa

  • Zabrze, śląskie
  • Specjalista
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SPECJALISTA DS. BEZPIECZEŃSTWA

    Miejsce pracy: Zabrze
    DHL W LICZBACH

    41 jednostek
    w Polsce
    50 mln paczek rocznie
    20% osób pracuje z nami ponad 10 lat

    OFERUJEMY:

    stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    bogaty pakiet socjalny (m.in. wczasy pod gruszą, bony świąteczne, dofinansowanie do sportu i rekreacji, pożyczki dla pracowników), dbamy także o najmłodszych (prezenty z okazji narodzin dziecka, prezenty dla pierwszoklasistów, imprezy z okazji dnia dziecka, konkursy świąteczne dla dzieci),
    troskę o Twoje zdrowie (ubezpieczenie na życie, dostęp do opieki medycznej na preferencyjnych warunkach, bezpłatne szczepienia przeciw grypie),
    nagrody za staż i zaangażowanie (wyróżnienia jubileuszowe, konkursy – Człowiek Kwartału, Człowiek Roku),
    wsparcie Twojego rozwoju – (w 2017 roku ok. 220 osób awansowało dzięki rekrutacjom wewnętrznym; posiadamy 24 autorskie szkolenia wewnętrzne oraz narzędzia wspierające Cię w planowaniu,rozwoju, a osoby z najwyższym potencjałem są włączane do Programu Talenty),
    zniżki pracownicze na usługi/produkty firmy, dostęp do platformy rabatowej.

    TWOJE ZADANIA:

    • raportowanie bezpośrednio do Regionalnego Kierownika ds. bezpieczeństwa,
    • odpowiedzialność za zapewnienie bezpieczeństwa przesyłek krajowych,
    • przeprowadzanie audytów bezpieczeństwa w terminalach, analiza stanu bezpieczeństwa, prowadzenie wyjaśnień w sprawie incydentów związanych z bezpieczeństwem oraz raportowanie wyników,
    • tworzenie procedur i instrukcji w dziedzinie bezpieczeństwa,
    • przygotowywanie i prowadzenie szkoleń oraz ścisła współpraca z organami administracyjnymi państwa.

    NASZE OCZEKIWANIA:

    • doświadczenie w pracy w dziale operacji (mile widziane doświadczenie ze służb mundurowych),
    • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
    • umiejętność podejmowania decyzji i pracy w warunkach stresowych,
    • umiejętność radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych,
    • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
    • wykształcenie minimum średnie (preferowane wyższe),
    • prawo jazdy kat. B.
    • dobra znajomość pakietu Ms Office( Excell, Word, Power Point).
    bottom

    Administratorem danych osobowych jest DHL Parcel Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-823) przy ul. Osmańskiej 2. Dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych, w zakresie wynikającym z art. 22 ¹ Kodeksu pracy, jest obowiązkowe. Podanie danych osobowych w zakresie szerszym niż wynikającym z powołanego przepisu jest dobrowolne i opiera się o wyrażoną zgodę. Nie podanie ww. danych spowoduje jednak brak możliwości kontaktu ze strony DHL Parcel Polska Sp. z o.o.. Z uwagi na to proszę zamieścić w swoich dokumentach aplikacyjnych poniższą zgodę.

    „Wyrażam zgodę DHL Parcel Polska Sp. z o.o. na przetwarzanie - w związku z niniejszym procesem rekrutacyjnym - moich danych osobowych, w zakresie szerszym niż to wynika z przepisu art. 22¹ Kodeksu pracy.”