Oferta pracy

Specjalista ds. Bezpieczeństwa

Totalizator Sportowy

  • Kręta 5, Zielona Góra
    Zielona Góra, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Kręta 5

Zielona Góra

Twój zakres obowiązków

  • sprawowanie nadzoru nad stanem systemów zabezpieczenia techniczno-fizycznego na terenie Oddziału,

  • nadzorowanie modernizacji oraz rozwoju elektronicznych systemów bezpieczeństwa,

  • opracowywanie polityk i standardów bezpieczeństwa w Spółce,

  • współpracowanie ze służbami bezpieczeństwa i porządku publicznego w zakresie realizacji wymogów zawartych w ustawie o grach hazardowych,

  • nadzorowanie prawidłowej realizacji umowy usługi ochrony fizycznej oraz pracy pracowników ochrony fizycznej Spółki,

  • weryfikowanie i wyjaśnianie zdarzeń zgłoszonych jako incydenty bezpieczeństwa,

  • opiniowanie oraz nadzorowanie stosowania wytycznych dotyczących systemów ochrony technicznej i fizycznej,

  • prowadzenie dokumentacji z zakresu bezpieczeństwa techniczno-fizycznego.

Nasze wymagania

  • znajomość norm i przepisów dotyczących bezpieczeństwa osób i mienia,

  • doświadczenie praktyczne w obszarze bezpieczeństwa technicznego i fizycznego,

  • zaawansowana znajomość obsługi systemów włamania i napadu, monitoringu wizyjnego, systemu kontroli dostępu,

  • umiejętności komunikacyjne i samodzielność w działaniu,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,

  • gotowość do podróży służbowych, prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • doświadczenie w projektowaniu elektronicznych systemów bezpieczeństwa,

  • wpis na listę kwalifikowanych pracowników zabezpieczenia technicznego,

  • wykształcenie wyższe w zakresie administracji, bezpieczeństwa lub techniczne.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

Totalizator Sportowy to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i zasłużonych polskich spółek. Powstaliśmy ponad 65 lat temu by gromadzić środki, z których finansowane są remonty i budowa obiektów oraz urządzeń sportowych. W dalszej kolejności zaczęliśmy również przekazywać fundusze na szeroko rozumianą kulturę narodową. Jesteśmy monopolistą w dziedzinie organizacji gier liczbowych i loterii pieniężnych w Polsce.

Przewiń do profilu firmy