Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Bezpośredniej Obsługi Klienta – Operator Drukujących Urządzeń Cyfrowych

G&G Studio Sp. z o.o. Sp.k.O firmie

3 4004 400 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • profesjonalna obsługa Klientów w zakresie drukowania, skanowania, oprawiania itp,

  • przyjmowanie, realizacja i wydawanie zamówień,

  • praca w systemie 3 zmianowym 24h/7 dni.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w obsłudze drukarek i prostych pracach wykończeniowych,

  • znajomość programów graficznych: Adobe, Corel, Office,

  • znajomość zagadnień związanych z drukiem cyfrowym,

  • wysoka kultura osobista,

  • samodzielność,

  • staranność oraz dokładność.

To oferujemy

  • pracę w systemie zmianowym w młodym, energicznym zespole,

  • zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe (3400-4400 brutto),

  • comiesięczne premie od obrotu firmy, premie frekwencyjne, nadgodziny, dodatki za noce i weekendy - do 1000 brutto.