Oferta pracy

Specjalista ds. BHP (2/5 etatu)

Unum Życie Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Specjalista (Mid / Regular)
Poszukujemy

Opis stanowiska:

  • Koordynacja oraz nadzór nad całokształtem zagadnień związanych z organizacją bezpiecznej pracy w Spółce.
  • Podnoszenie świadomości pracowników z zakresu bezpieczeństwa pracy.
  • Planowanie, przygotowywanie oraz prowadzenie szkoleń z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy dla pracowników.
  • Współpraca z zewnętrznymi organizacjami i instytucjami w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.
  • Doradztwo w zakresie stosowania przepisów i zasad bhp oraz ppoż.
  • Przygotowywanie okresowych analiz stanu BHP, sporządzanie raportów i rekomendacji oraz dokumentacji i statystyk.
  • Monitorowanie i kontrola przestrzegania wymogów prawnych i systemowych w obszarze BHP i ochrony środowiska.
  • Przygotowywanie i aktualizacja oceny ryzyka zawodowego.
  • Nadzór nad prowadzeniem postępowań powypadkowych.
  • Rekomendowanie i wdrażanie zmian zwiększających bezpieczeństwo pracy.

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego na analogicznym stanowisku w firmie o strukturze rozproszonej.
  • Wykształcenie wyższe o specjalności BHP lub wyższe wraz ze studiami podyplomowymi z zakresu BHP.
  • Bardzo dobra znajomość aktualnych przepisów w zakresie BHP i ochrony przeciwpożarowej.
  • Umiejętność wywierania wpływu i egzekwowania zasad i przepisów BHP od pracowników innych działów.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
  • Nastawienie na realizację celów.
  • Dobra organizacja pracy i odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • UMOWĘ O PRACĘ
  • SYSTEM KAFETERYJNY
  • PRYWATNA OPIEKA MEDYCZNA
  • ZNIŻKI NA BILETY DO KINA I TEATRU
  • BIURO W CENTRUM MIASTA
  • ŚWIADCZENIA SOCJALNE
  • UBEZPIECZENIE GRUPOWE
  • DOFINANSOWANIE WAKACJI
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Na Twoje zgłoszenie czekamy do 19.03.2021 r.

Ogłoszenie archiwalne