Oferta pracy

Specjalista ds. BHP

DPD Polska

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie przestrzegania przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy poprzez nadzór, kontrolę i doradztwo w tym zakresie

  • wykonywanie zadań służby bhp w nadzorowanych obiektach

  • przeprowadzanie kontroli warunków pracy w podległych oddziałach oraz przestrzegania zasad BHP

  • udział przy tworzeniu instrukcji BHP dla obiektów oraz stanowisk w Firmie

  • analizowanie stanu warunków pracy oraz informowanie o nim i zagrożeniach w zakresie BHP, wraz z wnioskami zmierzającymi do ich usunięcia

  • współudział w opracowywaniu oceny ryzyka zawodowego

  • udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków, opracowywanie wniosków

  • organizacja, przeprowadzanie oraz zapewnienie odpowiedniego poziomu szkoleń BHP wymaganych prawem

  • uczestniczenie w pracach Komisji Bezpieczeństwa i Higieny Pracy

  • koordynacja, monitorowanie i egzekwowanie wykonywania zadań z obszaru BHP w podległych oddziałach

  • realizacja obowiązków wynikających z rozporządzenia o służbie BHP

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub studia podyplomowe z zakresu BHP

  • bardzo dobra znajomość aktualnych przepisów BHP i P. POŻ

  • min 3-letnie doświadczenie w pracy w służbie BHP w dużej organizacji o rozproszonych strukturach organizacyjnych

  • uprawnienia inspektora ochrony P. POŻ

  • udokumentowane kwalifikacje do wykonywania oceny ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy

  • udokumentowane kwalifikacje w zakresie metodyki prowadzenia szkoleń dla osób dorosłych

  • doświadczenie w pracy w firmie posiadającej międzynarodowe siedziby w ramach grupy kapitałowej

  • duża dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych

  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji

  • prawo jazdy kat. B

  • mile widziane uprawnienia audytora wewnętrznego w zakresie systemów zarządzania bhp

  • mile widziane doświadczenie w pracy w firmie z wdrożonym systemem zarządzania bhp (PN 18002) i jakością (ISO 9001)

  • mile widziane kwalifikacje w zakresie ochrony środowiska

  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • pozytywną atmosferę pracy w zgranym zespole

  • atrakcyjny pakiet szkoleń

  • prywatną opiekę medyczną

  • atrakcyjny pakiet ubezpieczeń grupowych

  • platformę benefitową (w tym kartę Multisport)

  • realną możliwość rozwoju (ponad 70% pracowników awansowało wewnętrznie)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie do platformy streamingowej

  • program rekomendacji pracowników

  • realna możliwość rozwoju

Etapy rekrutacji
1

selekcja CV

2

kontakt telefoniczny

3

spotkanie rekrutacyjne

DPD Polska

DPD Polska jest częścią DPDgroup, drugiej pod względem wielkości międzynarodowej sieci kurierskiej w Europie.

Jesteśmy wiodącą firmą na polskim rynku. Posiadamy ponad 60 oddziałów, które są zlokalizowane na terenie całego kraju. Zatrudniamy i współpracujemy z blisko

10000 osób, którym zapewniamy szerokie możliwości rozwoju.

Przewiń do profilu firmy