Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. BHP

NITROERG S.A.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

pl. Alfreda Nobla 1

Bieruń

Twój zakres obowiązków

  • Zakres zadań i odpowiedzialności – zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 02.09.1997r. w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz.U. 1997 nr 109 poz.704) w tym:

  • Stałe monitorowanie warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad BHP

  • Przeprowadzanie szkoleń BHP

  • Współpraca z jednostkami zewnętrznymi nadzorującymi warunki pracy

  • Prowadzenie i sporządzanie wymaganych prawem rejestrów i sprawozdań w zakresie BHP

  • Udział w dokonywaniu oceny ryzyka zawodowego

  • Opiniowanie instrukcji pracy i BHP na poszczególne stanowiska pracy

  • Sporządzanie informacji o stwierdzonych nieprawidłowościach i zagrożeniach zawodowych

  • Współpraca z komórkami organizacyjnymi oraz doradztwo w zakresie przebiegu procesu pracy zgodnie z przepisami i normami BHP (analiza zagrożeń, ocena ryzyka stanowisk pracy, dobór środków ochrony indywidualnej i zbiorowej)

  • Udział w odbiorach nowo wybudowanych lub przebudowanych obiektów budowlanych lub ich części oraz urządzeń produkcyjnych i innych mających wpływ na warunki pracy i bezpieczeństwo pracowników

  • Udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy oraz chorób zawodowych

  • Opiniowanie przedsięwzięć przewidzianych do realizacji w planie inwestycyjnym, koncepcji rozwiązań technicznych oraz usprawnień w zakresie techniki pod kątem BHP

  • Występowanie do osób kierujących pracownikami z zaleceniami usunięcia stwierdzonych zagrożeń wypadkowych i szkodliwych oraz uchybień BHP

  • Przygotowywanie danych do analiz stanu bezpieczeństwa

  • Współpraca z jednostkami zewnętrznymi w zakresie medycyny pracy i pomiarów czynników szkodliwych dla zdrowia i uciążliwych w środowisku pracy

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość przepisów z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej, prawa pracy

  • Dobra znajomość obsługi Pakietu MS Office

  • Zdolności analityczne

  • Skrupulatność i dokładność podczas wykonywania powierzonych zadań

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe

  • Uprawnienia Inspektora Ochrony P.Poż. (art.4a ust.1 Dz.U.2021.869 z 07.05.2021r.)

  • Doświadczenie w pracy w służbie BHP min. rok

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Możliwość pracy w szybko rozwijającej się firmie

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji

  • Atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, program ubezpieczeń, grupowych, karta wstępu na obiekty sportowe, pracowniczy program emerytalny)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

Oferty prosimy przesyłać za pomocą przycisku "Aplikuj".

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.