Oferta pracy

Specjalista ds. BHP

LG Energy Solution Wrocław Sp. z o.o.O firmie

  • Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)

    Biskupice Podgórne (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie postępowań powypadkowych i sporządzanie dokumentacji powypadkowej

  • Udział w opracowywaniu i aktualizacji oceny ryzyka zawodowego

  • Aktualizacja procedur i instrukcji BHP i PPOŻ, sporządzanie raportów, analiz

  • Przeprowadzanie szkoleń BHP

  • Organizowanie i przeprowadzanie audytów w zakresie BHP

  • Współpraca z jednostkami zewnętrznymi w zakresie badania środowiska pracy

  • Rozwiązywanie bieżących problemów operacyjnych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub studia podyplomowe z zakresu BHP

  • Min. rok doświadczenia w pracy na stanowisku specjalisty lub Inspektora ds. BHP (preferowane doświadczenie w firmie produkcyjnej)

  • Bardzo dobra znajomość przepisów BHP i PPOŻ oraz umiejętność ich interpretacji

  • Znajomość normy ISO 45001:2018 System Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (min. B2)

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Wysoka motywacja do nauki i rozwoju

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Mile widziana znajomość wymagań dotyczących rozporządzenia REACH

  • Mile widziane wykształcenie chemiczne

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę na dwa lata bez okresu próbnego

  • Czynny udział w projekcie greenfield – jedyna fabryka w Europie produkująca baterie litowo-jonowe na skalę masową

  • Pracę w miedzynarodowej firmie

  • Atrakcyjny pakiet benefitów (Prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie)

  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego

  • Duży wybór dań dla pracowników – kuchni tradycyjnej oraz koreańskiej

  • Wdrożeniowy pas startowy oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje

  • Pracę w energicznym miejscu, gdzie razem tworzymy przyszłość branży motoryzacyjnej

  • Nowoczesne narzędzia pracy – zaawansowany technologicznie park maszynowy

  • Udział w uruchamianiu nowych linii produkcyjnych dla prestiżowych marek motoryzacyjnych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • dyżury lekarza w biurze

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • firmowa biblioteka

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • pakiet relokacyjny

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • umowa o pracę na dwa lata bez okresu próbnego

LG Energy Solution Wrocław Sp. z o.o.

LG Energy Solution Wrocław Sp. z o.o. tworzy nowy wymiar światowego rynku motoryzacji i cały czas się rozwija!

Nowoczesny zakład produkcyjny w Biskupicach Podgórnych to najnowsza inwestycja koreańskiego koncernu LG w Polsce i jedyne miejsce w Europie, w którym od 2017 roku wytwarza się baterie litowo-jonowe do aut elektrycznych. Firma wychodząc naprzeciw współczesnym potrzebom branży automotive, produkuje komponenty do nowoczesnych aut przyszłości, a jej klientami są takie marki motoryzacyjne jak Volkswagen, BMW, Audi, czy Porsche. Zaawansowana technologia procesów produkcyjnych sprawia, że LG Energy Solution Wrocław jest wyjątkowym punktem na mapie współczesnego przemysłu motoryzacyjnego. Bliźniacze zakłady produkcyjne działają tylko w Korei Południowej, Chinach oraz Stanach Zjednoczonych.

Przewiń do profilu firmy