Oferta pracy

Specjalista ds. BHP

Arvato Polska

  • Błonie

    Błonie, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie zadań zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 2 września 1997 r. w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy w tym m.in:

  • Koordynację wszystkich działań związanych z bezpieczeństwem, higieną i ergonomią pracy

  • Motywowanie pracowników i kierownictwa do przestrzegania zasad BHP

  • Ocenę ryzyk zawodowych, prowadzenie szkoleń oraz dokumentacji z zakresu BHP i ppoż zgodnie z obowiązującym prawem

  • Wsparcie kierownictwa w kształtowaniu wysokich standardów w obszarze BHP

  • Sporządzanie cyklicznych audytów i przygotowywanie rekomendacji służących redukcji potencjalnych ryzyk

  • Reprezentowanie firmy wobec podmiotów zewnętrznych

  • Budowanie świadomości bezpieczeństwa pracy wśród pracowników

  • Przeprowadzanie postępowań powypadkowych oraz nadzór nad dokumentacją z zakresu BHP

Nasze wymagania

  • Wykształcenia zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 2 września 1997 r. w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy.

  • Elastyczności i dyspozycyjności (praca na pełen etat)

  • Znajomości przepisów BHP, PPOŻ i prawa pracy

  • Kreatywności i chęci wprowadzania innowacji

  • Wysokich umiejętności analitycznych oraz komunikacyjnych

  • Motywacja do pracy, proaktywna postawy

  • Gotowości do wyjazdów służbowych

  • Posiadania kwalifikacji Inspektora ochrony przeciwpożarowej będzie dodatkowym atutem

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka dla dziecka

  • wyprawka szkolna

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

Arvato Polska jest częścią międzynarodowego koncernu Bertelsmann AG. Zatrudniamy ponad 70 000 pracowników w 40 krajach. Od lat jesteśmy liderem w zakresie kompleksowych usług outsourcingowych. Rozwój naszej firmy umożliwia nam tworzenie wielu miejsc pracy zarówno dla ludzi młodych bez doświadczenia, jak i wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim stażem.

Przewiń do profilu firmy