Oferta pracy

Specjalista ds. BHP – budownictwo hydroinżynieryjne

NDI

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja zadań służby bhp wynikająca z rozporządzenia Rady Ministrów z 02.09.1997r., w sprawie służby bhp

  • kontrola i doradztwo w zakresie warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad BHP, ppoż. na kontrakcie

  • realizacja polityki bezpieczeństwa NDI

  • wsparcie procesu oceny ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy oraz dla zadania

  • opiniowanie wewnętrznych dokumentów kontraktu w zakresie zgodności z wymaganiami przepisów dotyczących BHP oraz standardami i procedurami NDI

  • udział w postępowaniu powypadkowym

  • prowadzenie szkoleń w dziedzinie bhp oraz szkoleń specjalistycznych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe w specjalności bhp lub ukończone studia podyplomowe w dziedzinie bhp

  • uprawnienia specjalisty ds. BHP

  • przygotowanie w zakresie metodyki i prowadzenia szkoleń

  • co najmniej 3-lata stażu w służbach bhp w branży budownictwa

  • znajomość zagadnień prawnych dotyczących bezpieczeństwa pracy i realizacji procesu budowlanego

  • umiejętności komunikacyjne

  • umiejętności prezentowania asertywnej postawy i budowania relacji wewnątrz i na zewnątrz organizacji

  • umiejętności analitycznego myślenia

  • mile widziana znajomość języka angielskiego

  • znajomości pakietu Microsoft Office

  • czynne prawo jazdy kat. B.

  • znajomość branży hydroinżynieryjnej - będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę

  • Transparentny system nagród finansowych uzależniony od wyników projektu

  • Pakiet benefitów (dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej; ubezpieczenie na życie; karta MultiSport; spotkania integracyjne; Pracowniczy Plan Kapitałowy)

  • Dbamy o rozwój pracowników w ramach Akademii NDI prowadzimy profesjonalne szkolenia

  • Zapewniamy wysokie standardy BHP (Jesteśmy sygnatariuszem Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie)

  • Realizujemy ciekawe, stanowiące wyzwania inwestycje takie jak: Centrum Kompetencji STOS dla Politechniki Gdańskiej, Przekop Przez Mierzeję Wiślaną, Prestovia House Warszawa, Apartamenty Chlebova w centrum Gdańska, Poprawa dostępu do portu w rejonie Kanału Dębickiego w Szczecinie , a także Szpitale, Baseny i wiele innych

  • Uczestniczymy w przedsięwzięciach naukowych z dziedziny gospodarki i ekonomii. Jesteśmy jednym ze współorganizatorów Europejskiego Kongresu Finansowego

  • Jesteśmy partnerem społeczno-edukacyjnego programu Builder 4 Young Engineers

  • Wspieramy aktywności sportowe: prowadzimy grupę biegową pracowników i nagradzamy uczestników, a także wspieramy młodzieżowe drużyny sportowe, m.in. dzięki współpracy z Pomorskim Okręgowym Związkiem Koszykówki

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • karta multisport

NDI

Jesteśmy grupą kapitałową ze 100-procentowym polskim kapitałem. Na rynku obecni jesteśmy od 30 lat, a dziś zatrudniamy już blisko 400 osób w całej Polsce.

W skład naszej Grupy wchodzą spółki operujące w następujących obszarach:

- Budownictwo

- Nieruchomości

- Energetyka/Gazownictwo

- Inwestycje/Partnerstwo Publiczno-Prywatne

Wyróżnia nas duża różnorodność realizowanych projektów, elastyczność działania oraz doświadczenie w prowadzeniu prac budowlanych w praktycznie każdej formule.

Jesteśmy dwukrotnym laureatem Diamentów Forbesa, Pracodawcą Roku w Budownictwie, Regionalnym Liderem Innowacji i Rozwoju.

Przewiń do profilu firmy