Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. BHP

POLON-ALFA S.A.O firmie

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie spraw wchodzących w zakres działania służby BHP,

  • współudział w opracowywaniu wewnętrznych procedur oraz instrukcji,

  • współudział w sporządzaniu oceny ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy,

  • współpraca oraz wspieranie kadry kierowniczej w zakresie bhp,

  • inicjowanie i rozwijanie na terenie zakładu pracy różnych form popularyzacji problematyki bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ergonomii

Nasze wymagania

  • udokumentowane wykształcenie w kierunku BHP

  • minimum rok doświadczenia w pracy w służbie bhp w firmie produkcyjnej,

  • praktyczna znajomość przepisów prawnych w zakresie bhp i prawa pracy

  • samodzielność, terminowość i rzetelność.

To oferujemy

  • pracę w polskiej, dynamicznie rozwijającej się firmie

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na częściowy etat

  • opiekę medyczną (lekarz i pielęgniarka na terenie zakładu)

  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań

  • wynagrodzenie adekwatne do zakresu obowiązków, posiadanych umiejętności

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • dyżury lekarza w biurze

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

POLON-ALFA S.A.

Jesteśmy wiodącym polskim producentem systemów wykrywania i sygnalizacji pożarowej oraz urządzeń dozymetrycznych. Istniejąc od 1956 roku staliśmy się liderem na rynku polskim oraz z powodzeniem zdobywamy rynki zagraniczne. Jeśli chcesz pracować w firmie łączącej wieloletnią tradycję z nowoczesną myślą technologiczną, stawiasz na stabilność zatrudnienia, jesteś osobą z pasją, w pracy cenisz sobie miłą atmosferę - DOŁĄCZ DO NAS!

Przewiń do profilu firmy