Oferta pracy

Specjalista ds. BHP

Gi Group

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Dla jednego z naszych Klientów poszukuję Kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków

  • przeprowadzanie kontroli oraz stały monitoring przestrzegania przepisów i zasad BHP, ochrony środowiska, ochrony przeciwpożarowej
  • przygotowywanie niezbędnej dokumentacji, analiz ryzyka RAMS spełniających wymogi poszczególnych krajów europejskich
  • organizacja szkoleń tygodniowych, miesięcznych w zależności od potrzeb projektowych
  • administracja wewnętrznymi programami firmy z obszaru BHP
  • współpraca z międzynarodowymi organami – udział w zagranicznych delegacjach
  • ścisła współpraca z innymi zespołami i działami w celu ciągłego podnoszenia poziomu bezpiecznej pracy

Wymagania

  • wykształcenie wyższe lub podyplomowe o profilu BHP, mile widziane dodatkowe uprawnienia
  • min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku inspektora BHP w międzynarodowym środowisku (branża budowlana, magazynowa, konstrukcyjna)
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem i projektami
  • umiejętność działania na początkowych etapach budowy
  • bardzo dobra, praktyczna znajomość przepisów z obszaru BHP w tym również krajów UE
  • znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym
  • dyspozycyjność do wyjazdów służbowych na terenie Europy

Nasz Klient oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju oraz pracy w międzynarodowym środowisku
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet benefitów: dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie nauki języków, dofinansowanie szkoleń i kursów, bony żywieniowe, dofinansowanie biletów do kina, teatru, dofinansowanie wypoczynku

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Ogłoszenie archiwalne