Oferta pracy

Specjalista ds. BHP

Grafton Recruitment

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Naszym Klientem jest firma z branży przemysłowej, która w związku z rozwojem swojej organizacji poszukuje osoby zainteresowanej stanowiskiem Specjalista ds. BHP

Praca w Śmiłowie.

Twój zakres obowiązków

  • Analiza stanu bezpieczeństwa w firmie, warunków pracy oraz przestrzeganie przepisów i zasad bezpieczeństwa higieny pracy

  • Inicjowanie i wdrażanie działań w celu poprawy bezpieczeństwa pracy

  • Prowadzenie szkoleń oraz wewnętrznych audytów z obszaru bhp

  • Dbanie o rozwój kultury i popularyzację bezpieczeństwa w firmie

  • Przygotowywanie i nadzorowanie dokumentacji z zakresu bhp wynikającej z przepisów prawnych i wewnętrznych potrzeb firmy

  • Aktualizowanie i przygotowywanie ocen ryzyka zawodowego dla nowych i istniejących stanowisk pracy

  • Ustalanie okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy, opracowanie dokumentacji, wniosków wynikających z badania przyczyn i okoliczności tych wypadków

  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z instytucjami państwowymi

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub studia podyplomowe BHP

  • Doświadczenia w zakładzie produkcyjnym

  • Samodzielności w realizacji zadań, dokładności i rzetelności

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy, w zakładzie produkcyjnym na podobnym stanowisku

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Dobra organizacja czasu i miejsca pracy

Pracodawca oferuje

  • Stabilną i jednocześnie pełną wyzwań pracę

  • Stabilne wynagrodzenie

  • Pracę w niekorporacyjnym środowisku

  • Otwartość pracodawcy na Twoje pomysły

  • Możliwość korzystania z o dowozu do pracy i z pracy organizowanego przez Pracodawcę

  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego

  • Szkolenia specjalistyczne umożliwiające rozwój

  • Ścieżka kariery

Grafton Recruitment jest międzynarodową agencją doradczą działającą w obszarze HR, zajmującą się rekrutacją specjalistów oraz kadry zarządzającej średniego szczebla. Kompleksowo wspiera projekty typu greenfield, dokonuje analizy planów inwestycyjnych i ekspansji pod kątem potencjału rynku, infrastruktury i zasobów ludzkich. Działa zgodnie z najwyższymi standardami, koncentrując się na efektywności i budowaniu trwałych relacji z firmami i kandydatami. Świadczy usługi w całej Polsce, stacjonarne biura znajdują się w Warszawie Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach i Łodzi, prowadzi projekty w Trójmieście. W Polsce świadczy usługi od 1997 roku, od 2018 roku jest częścią Gi Group, jednego z globalnych liderów świadczących usługi na rzecz rozwoju rynku pracy. Więcej: www.grafton.pl

Przewiń do profilu firmy