Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. BHP

CAT Mosolf Polska Sp. z o.o.

  • Węglowa 2 D, Bytom
    Bytom, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca mobilna

Węglowa 2 D

Bytom

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie zadań służby BHP w zakładzie określonych w Rozporządzeniu Rady Ministrów w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy

  • inicjowanie i rozwijanie różnych form popularyzacji problematyki BHP na terenie zakładu pracy

  • wsparcie merytoryczne kadry menedżerskiej w obszarze BHP oraz ochrony przeciwpożarowej

  • aktywny udział w dokonywaniu oceny ryzyka zawodowego oraz nadzór nad obiegiem informacji w tym zakresie

  • przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad BHP, sporządzanie analiz mających na celu poprawę ergonomii i bezpieczeństwa pracy

  • udział w opracowywaniu zarządzeń, regulaminów wewnętrznych, instrukcji regulujących problematykę BHP

  • prowadzenie postępowań powypadkowych, analizowanie zdarzeń wypadkowych oraz potencjalnych zagrożeń

  • organizacja przeprowadzania badań i pomiarów czynników szkodliwych lub warunków uciążliwych w środowisku pracy

  • przeprowadzanie szkoleń wstępnych ogólnych oraz okresowych w zakresie BHP

  • współpraca z jednostkami zewnętrznymi i administracji państwowej w obszarze BHP i p.poż.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe bądź studia podyplomowe w zakresie BHP

  • minimum 3-lata doświadczenia na podobnym stanowisku, mile widziane w branży automotive

  • uprawnienia do wykonywania zadań na stanowisku Specjalisty ds. BHP

  • doświadczenie w przygotowaniu i prowadzeniu szkoleń oraz uprawnienia do przeprowadzania szkoleń okresowych z zakresu BHP

  • praktyczna znajomość przepisów BHP, p.poż. oraz prawa pracy

  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • nastawienie na cel oraz duża inicjatywa w działaniu

  • znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office, w szczególności Excel

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • prawo jazdy kat. B i gotowość do odbywania regularnych podróży służbowych

To oferujemy

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i miesięczny system wynagradzania

  • możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia, konwersacje językowe w godzinach pracy

  • program poleceń pracowniczych

  • opieka medyczna Medicover

  • wypłaty z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych, dofinansowanie wypoczynku urlopowego, świadczenie pieniężne z okazji ślubu i narodzin dziecka

  • narzędzia pracy: auto służbowe, laptop, telefon służbowy

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość wynajmu nowego auta

Od kilkudziesięciu lat świadczymy profesjonalne usługi logistyczne dla branży motoryzacyjnej. Ponad 600-osobowy zespół specjalistów, sieć oddziałów w całej Polsce, 50 000 miejsc parkingowych, 400 autotransporterów i wieloletnie, bezcenne doświadczenie międzynarodowych udziałowców, liderów rynku europejskiego. Działający do tej pory osobno na rynku FVL MOSTVA i CAT Polska, połączyły siły. W efekcie powstał CAT Mosolf Polska.

Zapraszamy do naszego zespołu.

Przewiń do profilu firmy

Aplikowanie

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.