Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. BHP

PULSAR BHP

5 50010 000 brutto / mies.
  • Częstochowa

    Częstochowa, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Poszukujemy osoby, która zna zadania służby bhp, a najlepiej jak działała w ramach outsourcingu w wielu branżach,

  • lubi prowadzić szkolenia i robi to z pasją, bo tematyka bezpieczeństwa jest jej bliska, umie prowadzić szkolenia dla wielu grup i nie boi się mówić dużo i na temat,

  • potrafi zadbać o dobre relacje w zespole, z pracownikami klienta oraz z pracodawcami czy inspektorami pracy,

  • nie pogubi się w tabelkach Excela czy programie, który pomaga w raportowaniu zadań,

  • odpowie na maile ASAP i ustali priorytety oraz nie znajdzie wymówki tylko sposób na załatwienie wszystkich, nawet trudnych spraw,- napisze rzetelnie i w terminie wszelką dokumentację związaną z zadaniami dla klientów,

  • pojedzie na audyty do firm różnych branż i zobaczy więcej niż inni, ktorzy tam wcześniej byli,

  • nie boi się zoom'a czy teams'a.

Nasze wymagania

  • Jeżeli jesteś osobą wielozadaniową,

  • lubisz wyzwania i jesteś pracowita/y,

  • masz świetną organizację pracy własnej,

  • lubisz kontakt z ludźmi osobiście i przez telefon czy aplikacje,- masz uprawnienia specjalisty ds. bhp,

  • ale nie obawiasz się także żmudnej biurówki i zrobisz ją dokładnie i dobrze,

  • to ta praca czeka na Ciebie!

  • Poszukujemy osoby, która mówi biegle po angielsku i/lub rosyjsku.

  • Dodatkowe punkty złapiesz jak masz własny samochód, który możesz wykorzystać w pracy !

To oferujemy

  • pracę w wielu ciekawych branżach i projektach,

  • możliwości rozwoju zawodowego,

  • fajne pieniążki i miły pakiet dodatków (karta Multisport, pakiety medyczne, premie kwartalne oraz premie sprzedażowe, szkolenia z komunikacji oraz sprzedażowe)

  • wyjścia firmowe,

  • otwarty na Twoje pomysły zespół menadżerski,

  • miłą atmosferę w pracy,

  • o takich rzeczach jak umowa o pracę to nie piszemy, bo u nas to oczywistość.

O nas

Jesteśmy liderem na rynku szkoleń i usług bhp, ppoż. oraz ochrony środowiska. Zajmujemy się outsourcingiem tych trzech obszarów dla największych firm i instytucji na rynku w różnych branżach, w tym międzynarodowych korporacji z wdrożonymi systemami zarządzania.

Rozwijamy się prężnie i znów rekrutujemy. Dołącz do naszego zespołu jako Specjalista ds. BHP.

Etapy rekrutacji:

1. Rozmowa telefoniczna / online

2. Zaproszenie do wypełnienia formularza SWOT / testów kompetencyjnych

3. Zaproszenie do współpracy oraz podpisanie umowy