Oferta pracy

Specjalista ds. BHP

SARPI Dąbrowa Górnicza

  • Dąbrowa Górnicza

    Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Pełnienie funkcji doradczo-kontrolnej w dziedzinie BHP poprzez wykonywanie zadań i wykorzystywanie praw służby BHP określonych w Kodeksie pracy;

  • Udział w kontrolach i audytach wewnętrznych oraz zewnętrznych, nadzór nad realizacją decyzji i zaleceń pokontrolnych w zakresie BHP;

  • Monitorowanie wymagań prawnych w zakresie BHP;

  • Udział w tworzeniu i aktualizacji procedur i instrukcji wewnętrznych w zakresie BHP;

  • Przygotowanie i koordynacja programów oraz wydarzeń związanych z popularyzacją problematyki BHP (np. specjalne programy aktywizujące wszystkich pracowników, Tydzień Bezpieczeństwa, itp.) przy wykorzystaniu wytycznych SARPI VEOLIA;

  • Udział w spotkaniach kadry BHP, jako uczestnik międzynarodowej grupy służb bhp na poziomie SARPI VEOLIA, wyjazdy zagraniczne;

  • Sprawozdawczość wewnętrzna i zewnętrzna w obszarze BHP;

  • Inne zadania związane z BHP wyznaczane przez Pracodawcę.

Nasze wymagania

  • zawód technika bezpieczeństwa i higieny pracy i co najmniej trzyletni staż pracy w służbie BHP, lub

  • wyższe wykształcenie o kierunku lub specjalności w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy,

  • Staż pracy nie mniej niż 10 lat pracy zawodowej

  • Staż pracy nie mniej niż 3 lata pracy w służbie BHP

  • Znajomość języka angielskiego – biegła w mowie i piśmie

  • Znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Premie roczne,

  • Trzynastą pensję,

  • Ubezpieczenia grupowe,

  • Nagrody finansowe i rzeczowe za dodatkowe osiągnięcia,

  • Wczasy pod gruszą, bony świąteczne,

  • System szkoleń dostosowany do indywidualnego planu rozwoju,

  • Kartę Multisport,

  • Przyjazną atmosferę pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Spółka SARPI Dąbrowa Górnicza zarządzająca jednym z najnowocześniejszych i największych w Polsce zakładów przetwarzania odpadów przemysłowych i niebezpiecznych, należąca do międzynarodowego koncernu Veolia będącego światowym liderem w zakresie usług na rzecz ochrony środowiska, gospodarki odpadami, gospodarki wodnej i usług energetycznych

Przewiń do profilu firmy