Oferta pracy

Specjalista ds. BHP

Moltton

  • Dąbrowa Górnicza

    Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad BHP,

  • Analiza stanowisk pracy oraz sporządzanie kart oceny ryzyka zawodowego,

  • Prowadzenie postępowań powypadkowych, analizowanie zdarzeń wypadkowych oraz potencjalnych zagrożeń,

  • Proponowanie i wdrażanie zmian mających na celu poprawę bezpieczeństwa pracy,

  • Prowadzenie szkoleń wstępnych w zakresie BHP,

  • Tworzenie wewnętrznych zarządzeń, regulaminów i instrukcji dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy,

  • Tworzenie dokumentacji, protokołów, analiz stanu BHP.

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub podyplomowe z zakresu BHP,

  • Minimum 3- letnie doświadczenie w pełnieniu obowiązków służby BHP,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2,

  • Dobra znajomość MS Office,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Umiejętność pracy w stresie,

  • Samodzielność, inicjatywa i zaangażowanie w podejmowane działanie.

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej, wiodącej na rynku firmie,

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych,

  • Otwarte środowisko do tworzenia nowoczesnych narzędzi zarządzania BHP.

Moltton

MOLTTON jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, która od dekady specjalizuje się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branż: Technicznej, Produkcyjnej, IT, Logistycznej, Finansowej, Usługowej w szerokim zakresie stanowisk w Polsce i za granicą. Zaufało nam już ponad 450 międzynarodowych klientów, dla których zrealizowaliśmy ponad 5000 rekrutacji. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych wyspecjalizowanych w branżach Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Nr. KRAZ 7145

Przewiń do profilu firmy