Ta oferta pracy jest nieaktualna od 37 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. BHP

  • Dania, Dania
  • Specjalista
  • 13.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 1996r. Świadczymy usługi z zakresu rekrutacji i doboru personelu, badań psychologicznych, szkoleń oraz doradztwa w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

    Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, prężnie działającej firmy z branży budownictwa specjalistycznego będącej podwykonawcą przy realizacji wielu kluczowych inwestycji na terenie Danii (budowa mostów, tuneli, obiektów użyteczności publicznej takich jak: oczyszczalnie ścieków, elektrownie, budowa budynków kubaturowych, konstrukcje typu offshore etc.), odpowiedniej osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Dania
    nr ref. BHP/07

    Zakres obowiązków:

    • Przeprowadzanie szkoleń pracowników z zasad BHP oraz wewnętrznych procedur firmy
    • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów i zasad BHP na budowach
    • Prowadzenie dokumentacji zgodnie z obowiązującym prawem i wytycznymi firmy
    • Prowadzenie postępowań powypadkowych, analizowanie zdarzeń potencjalnie wypadkowych oraz potencjalnych zagrożeń
    • Współpraca z instytucjami odpowiedzialnymi za służbę BHP

    Wymagania:

    • Wykształcenie minimum średnie – kierunek BHP
    • Znajomość procedur administracyjnych i wymagań prawnych w zakresie BHP
    • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku – warunek konieczny
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
    • Samodzielność oraz odpowiedzialność

    Firma oferuje:

    • Stabilne warunki zatrudnienia w spółce prawa duńskiego
    • Gwarantowane przez pracodawcę dodatkowe dni wolne
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, komputer, telefon)
    • Zakwaterowanie

    Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny)wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych

    W celu uzyskanie szerszych informacji prosimy o kontakt telefoniczny 91 488 23 27 lub 575 717 373

    Gwarantujemy poufność.

    W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)