Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. BHP

MOWI

MOWI

39

Duninowo (pow. słupski)

Twój zakres obowiązków

  • Raportowanie wyników LTI/Obserwacji/first aid/near misses

  • Inicjowanie działań uświadamiających (przygotowywanie komunikatów, szkoleń, OPLek)

  • Przeprowadzanie postępowań powypadkowych i inicjowanie działań korygujących i zapobiegawczych

  • Nadzór w obszarze operacyjnym nad wszystkimi incydentami

  • Wykonywanie audytów wewnętrznych pod kątem spełniania wymagań prawnych

  • Przeprowadzanie wewnętrznych kontroli i Gemba walk - BHP i brygadzista

  • Zarządzanie zmianą, nowymi projektami dot. maszyn, preparatów chemicznych i in. w tym odbiory maszyn i urządzeń w obszarze operacyjnym

  • Wspieranie codzienne Kierownika Zakładu oraz doradztwo w temacie warunków BHP

  • Aktualizacja oceny ryzyka oraz przeprowadzanie badań środowiska pracy

Nasze wymagania

  • Uprawnienia służby BHP

  • Doświadczenie w pracy w BHP: min 1 rok na samodzielnym stanowisku lub w zespole

  • Wykształcenie wyższe BHP lub studia podyplomowe BHP

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

  • Mile widziana znajomość narzędzi lean manufacturing

  • Komunikatywność i umiejętność przekazywania wiedzy

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie o silnej pozycji na rynku

  • Opiekę zdrowotną dostępną bezpośrednio w miejscu pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dyżury lekarza w biurze

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci