Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. BHP

Unison Engine Components Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Dzierżoniów

    Dzierżoniów, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zadań służby BHP wynikających z rozporządzenia gwarantująca zgodność przepisów wewnętrznych z obowiązującymi przepisami prawa w zakresie BHP i PPOŻ.

  • Budowanie i promowanie w zakładzie kultury oraz komunikacji BHP zapewniającej transparentność, terminowość i otwartość na informacje zwrotne.

  • Nadzór nad stanem bezpieczeństwa w firmie oraz regularna kontrola warunków pracy i przestrzegania obowiązujących przepisów i procedur.

  • Inicjowanie i koordynowanie nowych rozwiązań mających na celu stałą poprawę bezpieczeństwa pracy i minimalizację ryzyka zawodowego oraz angażowanie w tym zakresie wszystkich niezbędnych komórek organizacyjnych firmy.

  • Dbałość o rzetelne i terminowe przygotowywanie dokumentacji wymaganej przez prawo i instytucje zewnętrzne (np.PIP, PIS i in.).

  • Tworzenie dokumentacji z zakresu BHP (oceny ryzyka na stanowiskach pracy, instrukcje, procedury wewnątrzzakładowe, analizy, itp.) oraz dbanie o aktualność rewizji tych dokumentów.

  • Czasowość w wywiązywaniu się z powierzonych zadań w obszarze prowadzenia dokumentacji BHP.

  • Udział w zadaniach wynikających z wymogów wewnętrznego system zarządzania BHP Framework 2.0.

  • Podejmowanie wszelkich działań prewencyjnych, ewidencyjnych oraz naprawczych wynikających z obowiązującego prawa oraz wymagań wewnętrznych organizacji.

  • Przeprowadzanie postępowań powypadkowych i inicjowanie akcji naprawczych, prowadzenie rejestru wypadków.

  • Prowadzenie audytów bezpieczeństwa oraz reprezentowanie firmy w ramach audytów wewnętrznych i kontroli zewnętrznych (np. PIP, PIS i in.).

  • Organizacja i prowadzenie szkoleń wstępnych w zakresie BHP, organizacja i kontrola szkoleń okresowych, ppoż., pierwszej pomocy, certyfikacji UDT, itp.

  • Organizacja i prowadzenie prac komisji BHP.

  • Organizacja i kontrola specjalistycznych badań wzroku.

  • Zarządzanie obszarem środków ochrony indywidualnej i odzieży ochronnej – prowadzenie rejestrów, wydawanie ww., współpracami z dostawcami, nadzór nad budżetem i terminowością dostaw.

  • Udział w regularnych spotkaniach i telekonferencjach korporacyjnych, raportowanie aktualnego stanu wskaźników i działań BHP, dzielenie się dobrymi praktykami.

  • Raportowanie bezpośredniemu przełożonemu postępów prac oraz realizacja wszelkich zadań dodatkowych zleconych przez przełożonego we wskazanym obszarze.

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w obszarze BHP w środowisku produkcyjnym.

  • Wykształcenie kierunkowe: studia podyplomowe lub studium dające uprawnienia do pracy w charakterze inspektora BHP.

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

  • Praktyczna znajomość aktualnych przepisów prawa w zakresie BHP i PPOŻ oraz norm zarządzania wg ISO 14001.

  • Umiejętność profesjonalnego przygotowania dokumentów z wykorzystaniem MS Office: procedury, prezentacje, analizy, raporty.

  • Organizacja pracy własnej zapewniająca terminową realizację zadań - umiejętność nadawania priorytetów bieżącym zadaniom.

  • Umiejętność komunikacji i współpracy z managerami obszarów oraz pracownikami, pozwalająca na egzekwowanie ustaleń, zadań, wymogów BHP.

  • Umiejętność dostosowania się do zmieniających się wymogów środowiska pracy.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie produkcyjnej z branży lotniczej.

  • Możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku.

  • Miłą atmosferę pracy promującą kulturę Diveristy & Inclusion.

  • Profesjonalne narzędzia pracy i dobrą kawę na co dzień.

  • Bogaty pakiet benefitów i ZFŚS oraz prywatną opiekę medyczną.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Unison Engine Components Poland Sp. z o.o.

GE Aviation jest amerykańską grupą z branży lotniczej działającą na całym świecie, a nasz zakład produkcyjny Unison Engine Components Poland w Dzierżoniowie stanowi ważną część tej grupy. Zajmujemy się produkcją elementów do silników samolotowych. Kultura organizacyjna grupy GE skupiona jest na bezpieczeństwie Pracowników, wspólnie tworzonej jakości, dbałości o koszty oraz czas dostawy. Każdego dnia pracujemy jako jeden zespół, aby realizować cele biznesowe oraz wspierać naszych Pracowników w ich rozwoju.

Przewiń do profilu firmy