Oferta pracy

Specjalista ds. BHP

H&M Logistics

Magazynowa 3

Gądki (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • realizowanie zadań wynikających z obowiązków służby BHP

  • organizowanie i prowadzenie szkoleń z zakresu BHP

  • analizowanie przyczyn powstawania wypadków przy pracy, sporządzanie dokumentacji powypadkowych oraz doradzanie w zakresie działań profilaktycznych i zapobiegania wypadkom przy pracy

  • opracowywanie i wdrażanie procedur i instrukcji w zakresie BHP

  • przeprowadzanie kontroli, monitorowanie warunków pracy, ocena ryzyka zawodowego

  • czynny udział w przygotowywaniu strategii BHP

Nasze wymagania

  • ukończenie studiów kierunkowych w zakresie BHP

  • zaangażowanie, operatywność i zapewnianie wysokich standardów pracy

  • otwartość na współpracę z zespołem i chęć pomocy innym

  • gotowość na pracę w systemie zmianowym

  • porozumiewanie się w języku angielskim

  • swobodne posługiwanie się pakietem Office

To oferujemy

  • zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę

  • pracę w miłej atmosferze

  • rozbudowany pakiet socjalny (m.in. karta rabatowa na zakupy w naszej sieci, dofinansowanie do obiadów, ubezpieczenie zdrowotne)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka szkolna

  • bezpłatny dojazd do pracy na wybranych trasach

  • dofinansowanie do obiadów

Jako jedna z największych firm odzieżowych na świecie H&M oferuje nieograniczone możliwości rozwoju zawodowego. Wierzymy w potencjał naszych pracowników, dlatego wspieramy każdego, kto chce podejmować nowe wyzwania. W H&M oferujemy dynamiczne, wciąż zmieniające się środowisko pracy.

Możesz mieć pewność, że u nas nie będziesz się nudzić.

Przewiń do profilu firmy