Oferta pracy

Specjalista ds. BHP

DCT Gdańsk Sp. z o.o.

  • Kontenerowa 7, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Kontenerowa 7

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie zadań służby BHP

  • Przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad BHP

  • Sporządzanie i aktualizacja oceny ryzyka zawodowego oraz instrukcji bezpieczeństwa

  • Udział w postępowaniu powypadkowym oraz dokumentowanie przyczyn i okoliczności wypadków przy pracy oraz zdarzeń potencjalnie wypadkowych zgodnie z wymaganiami przepisów oraz wewnętrznymi procedurami i standardami

  • Przygotowywanie dokumentów, raportów, prezentacji w zakresie m.in. BHP, PPOŻ

  • Przeprowadzanie szkoleń wstępnych BHP oraz szkoleń dla podwykonawców

  • Prowadzenie kampanii prewencji wypadkowych

  • Prowadzenie gospodarki odzieżowej i środków ochrony indywidualnej

  • Wsparcie w zakresie ochrony przeciwpożarowej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie z zakresu BHP

  • Kwalifikacje określone dla co najmniej Inspektora BHP zgodnie z rozporządzeniem w sprawie służby BHP

  • Kwalifikacje Inspektora ochrony przeciwpożarowej

  • Dokument potwierdzający pedagogiczne przygotowanie do przeprowadzania wstępnych szkoleń z zakresu BHP

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom komunikatywny pozwalający na swobodne tworzenie i odczytywanie dokumentacji w j. angielskim)

  • Biegła umiejętność obsługi pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych

  • Doświadczenie na stanowisku pracownika służby bhp w branży stoczniowej, przemysłowej lub portowej

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa rekrutacyjna online

2

Rozmowa rekrutacyjna w siedzibie firmy

DCT Gdańsk jest największym i najszybciej rozwijającym się polskim terminalem kontenerowym oraz jedynym terminalem głębokowodnym w rejonie Morza Bałtyckiego, do którego bezpośrednio zawijają statki z Dalekiego Wschodu. Terminal DCT, zlokalizowany w samym sercu Morza Bałtyckiego – w Porcie Gdańskim, jest najbardziej wysuniętym na wschód terminalem w zasięgu portów Gdańsk – Le Havre.

Przewiń do profilu firmy