Ta oferta pracy jest nieaktualna od 130 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. BHP

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 2019-01-11

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Jesteśmy polską firmą od prawie 30 lat działającą na rynku sprzedaży sprzętu elektronicznego i sprzętu gospodarstwa domowego. W ramach naszej organizacji działa ogólnopolska Sieć Sklepów RTV EURO AGD, największy sklep internetowy w Polsce – www.euro.com.pl i Contact Center. Naszą sprzedaż wspiera ogólnopolska Sieć Transportu, Magazyny Centralne i lokalne Centra Logistyczne w całym kraju.
    Miejsce pracy: Gdańsk

    OFERUJEMY:

    • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • realne szanse rozwoju zawodowego,
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze,
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
    • dofinansowanie do pakietu benefitów (karta MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie).

    TWOJE ZADANIA:

    • kontrola warunków pracy oraz przestrzeganie przepisów BHP w organizacji,
    • doradztwo w zakresie przepisów oraz zasad BHP,
    • organizacja i prowadzenie szkoleń BHP dla pracowników firmy,
    • prowadzenie dokumentacji BHP oraz raportowanie danych wymaganych przepisami prawa zgodnie z wewnętrznymi procedurami.

    NASZE OCZEKIWANIA:

    • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane w wielkiej dystrybucji lub firmach produkcyjnych),
    • wykształcenie kierunkowego w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy,
    • znajomość Prawa Pracy i wymogów prawnych w zakresie BHP,
    • gotowość do pracy w terenie,
    • czynne prawo jazdy kat B,
    • dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office.