Specjalista ds. BHP

Raben Logistics Polska sp. z o.o.

  • Gniewomierz (pow. legnicki)

    Gniewomierz (pow. legnicki), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

BHP

• Zadania wynikające ze znajomości Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 2 września 1997 r. w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy.

• Prowadzenie kontroli warunków pracy, przestrzegania przepisów oraz zasad BHP, sporządzanie i prowadzenie niezbędnej dokumentacji BHP.

• Prowadzenie szkoleń z zakresu BHP dla pracowników (szkolenia wstępne, okresowe).

• Ustalanie okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy, prowadzenie dokumentacji powypadkowej.

• Przygotowywanie okresowych analiz stanu BHP.

• Udział w dokonywaniu oceny ryzyka zawodowego.

• Realizacja projektów mających na celu budowanie kultury bezpieczeństwa wśród pracowników

JAKOŚĆ

• Nadzór nad oddziałową dokumentacją zintegrowanego systemu zarządzania

• Nadzór nad wskaźnikami jakościowymi i środowiskowymi

• Pełnienie funkcji Koordynatora ds. HACCP (w tym Koordynatora ds. zwalczania szkodników) i Koordynatora ds. środowiska (w tym nadzór nad gospodarką odpadami i nad ewidencją odpadów w BDO)

• Nadzór nad działaniami korygującymi i zapobiegawczymi

• Przygotowywanie do audytów, inspekcji i nadzór nad realizacją zaleceń po audytowych/pokontrolnych

• Prowadzenie audytów wewnętrznych

• Organizacja i przeprowadzanie szkoleń dla pracowników z zakresu ZSZ (Jakość, HACCP, środowisko).

• Przygotowywanie raportów i analiz oraz prezentacji z obszaru ZSZ (m.in. dane do przeglądu zarządzania).

• Współpraca ze wszystkimi działami, Klientami, oddziałami, organami zewnętrznymi

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o kierunku lub specjalności w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy lub studium podyplomowe,

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w zakresie BHP

  • Znajomość norm: ISO 9001, ISO 14001, IFS Logistics, ISO 45001, ISO 22 000

  • Komunikatywny język angielski w mowie i piśmie umożliwiający swobodną komunikację

  • Doświadczenie w badaniu przyczyn źródłowych

  • Doświadczenie w budowaniu kultury bezpieczeństwa żywności

  • Znajomość metodologii audytowania

  • Znajomość pakietu MS Office (umiejętność wykorzystania w codziennej pracy)

  • Umiejętność raportowania swoich działań

  • Zdolności analityczne

  • Pomysłowość, samodzielność, komunikatywność

  • Umiejętność podejmowania inicjatywy

  • Gotowość do pracy w 5 lokalizacjach (wymagane prawo jazdy kat. B)

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie – zależne od Twojego doświadczenia i umiejętności

  • Szeroki pakiet benefitów – m.in. prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie karty Multisport, karty zniżkowe na paliwo, paczki żywnościowe, bony świąteczne

  • Komfort i bezpieczeństwo w pracy

  • Przyjazne środowisko pracy z wykorzystaniem najnowszych technologii

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • paliwo w korzystnej cenie

  • benefity z systemu Kafeteryjnego MyBenefit

  • wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia

  • zniżki z kartą Makro

Co nas wyróżnia?

  • Uwielbiamy wyzwania i nowe projekty.

  • Praca w zespole wyzwala w nas energię.

  • Wkładamy całe serce we wszystko, co robimy.

  • Uczymy się od siebie nawzajem.

Dołączysz do fantastycznego zespołu, który sprawi, ze szybko poznasz tajniki nowej pracy. Każdy projekt będzie dla Ciebie niezapomnianą przygodą. U nas nie ma miejsca na nudę!

Razem wiele zdziałamy!

Mamy drive do rozwoju!

To wszystko dzięki grze zespołowej! Magazynierzy troszczą się o fachowe przeładunki i opiekują się towarem naszych Klientów w magazynach, Dyspozytorzy organizują dostawy, Specjaliści dbają o sprawny i przyjazny kontakt z Klientami, a Kierowcy docierają z zamówionym towarem do najdalszych zakątków Europy – wszyscy mamy wpływ na to, że Raben Logistics Polska nieustannie porusza rzeczy we właściwym kierunku.

Przewiń do profilu firmy