Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. BHP

Crown Packaging Manufacturing Poland Sp. z o.o.

  • Maszewska 20, Goleniów
    Goleniów, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Maszewska 20

Goleniów

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zadań służby bhp wynikająca z rozporządzenia Rady Ministrów z 02.09.1997r., w sprawie służby bhp,

  • Kontrola i doradztwo w zakresie warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad BHP, ppoż.,

  • Wsparcie procesu oceny ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy,

  • Opiniowanie wewnętrznych dokumentów w zakresie zgodności z wymaganiami przepisów dotyczących BHP oraz standardami i procedurami,

  • Udział w postępowaniu powypadkowym,

  • Prowadzenie szkoleń w dziedzinie bhp oraz szkoleń specjalistycznych,

  • Współpraca ze wszystkimi działami w firmie.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w specjalności bhp lub studia podyplomowe z tego zakresu,

  • Mile widziany staż lub doświadczenie w służbie bezpieczeństwa i higieny pracy,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie (spotkania, maile, telefony)

  • Komunikatywność, umiejętność prezentowania asertywnej postawy i budowania relacji wewnątrz i na zewnątrz organizacji,

  • Umiejętność analitycznego myślenia i bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office,

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Możliwość dalszego rozwoju i awansu,

  • Pakiet szkoleń,

  • Adekwatne do stanowiska warunki zatrudnienia wraz z bardzo bogatym pakietem socjalnym,

  • Liczne dodatki z ZFŚS,

  • Bonus kwartalny,

  • Dofinansowanie do napojów i przekąsek,

  • Udział we wdrażaniu ciekawych projektów oraz aktywny wpływ na bezpieczeństwo i inne kwestie poprzez program pomysłów pracowników,

  • Miłą atmosferę pracy i obszerne wdrożenie do pracy.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy związanej z produkcją wieczek do puszek napojowych dla światowych marek, poszukujemy odpowiednich kandydatów na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy