Oferta pracy

Specjalista ds. BHP

Rabugino Sp. z o.o.O firmie

Rabugino Sp. z o.o.

Graniczna 49

Grodzisk Mazowiecki

Twój zakres obowiązków

  • nadzór i kontrola nad przestrzeganiem przepisów dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy

  • bieżące informowanie pracodawcy o stwierdzonych zagrożeniach zawodowych oraz o działaniach korygujących

  • tworzenie i opiniowanie instrukcji dotyczących bhp na stanowiskach pracy oraz

  • udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy, choroby zawodowej (wraz z pełną dokumentacją) oraz udział w dokonywaniu oceny ryzyka zawodowego

  • nadzór i koordynacja rozwiązań techniczno-organizacyjnych zapewniających poprawę stanu bezpieczeństwa i higieny pracy

  • przeprowadzanie instruktażu ogólnego w zakresie bhp

  • współpraca z odpowiednimi instytucjami (PIP, Sanepid, laboratoria pomiarowe, lekarz medycyny pracy)

  • raportowanie w zakresie ochrony środowiska wymagane przez przepisy prawa oraz wewnętrzne (system BDO, KOBIZE, GUS oraz EKOPŁATNIK)

  • nadzór nad dokumentacją dotyczącą ochrony środowiska oraz gospodarki odpadami (w tym ISO 14001)

Nasze wymagania

  • proaktywna postawa, związana z analizą zagrożeń, wyciąganiem wniosków i rekomendowaniem nowych rozwiązań

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane z zarządzaniem bezpieczeństwem i higieną pracy

  • min. rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • znajomość aktualnych przepisów i regulacji dotyczących BHP

  • dobra znajomość pakietu MS Office

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego

  • znajomość przepisów dotyczących ochrony środowiska ( ISO 14001) będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • współpracę w oparciu o umowę o pracę na ½ etatu

  • pracę w międzynarodowym środowisku pozwalającą wykorzystywać i rozwijać umiejętności zawodowe

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji

  • dodatkowe benefity: pakiet socjalny – opieka medyczna, ubezpieczanie grupowe, ZFŚS