Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. BHP

Jaeger Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Gryfino, zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Jaeger Polska Sp. z o.o.

Myśliwska 1

Gryfino

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne zarządzanie obszarem BHP.
  • Przeprowadzanie szkoleń wstępnych i innych doraźnych oraz organizacja szkoleń okresowych.
  • Sporządzanie rocznych analiz stanu BHP oraz ocen ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy.
  • Sporządzanie instrukcji BHP do maszyn i urządzeń, procedur, wykazów prac, planów naprawczych, list kontrolnych.
  • Przygotowywanie rocznych sprawozdań z BHP do PIP, SANEPID i GUS.
  • Nadzór nad środkami ochrony zbiorowej i indywidualnej.
  • Codzienna kontrola przestrzegania warunków BHP i 5S w Zakładzie Pracy.
  • Przeprowadzanie przeglądów warunków pracy oraz inicjowanie działań w celu ich poprawy.
  • Opracowywanie rozwiązań technicznych i organizacyjnych mających na celu zwiększenie bezpieczeństwa pracowników.
  • Ustalanie okoliczności i przyczyn wypadków przy/do/z pracy oraz sporządzanie stosownej dokumentacji.
  • Uczestnictwo w odbiorze maszyn i urządzeń.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub studia podyplomowe z obszaru BHP.
  • Minimum 2-letniego doświadczenia w służbie BHP w firmie produkcyjnej.
  • Bardzo dobra, praktyczna znajomości przepisów z obszaru bezpieczeństwa pracy.
  • Umiejętność budowania relacji i komunikowania się na każdym poziomie struktury organizacji.
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej.

To oferujemy

  • Nowoczesne, estetyczne i bezpieczne środowisko pracy.
  • Innowacyjną pracę na wysokim poziomie technologicznym w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie w ramach międzynarodowej grupy.
  • Pracę od poniedziałku do piątku.
  • Stabilność wynagrodzenia.
  • Bony pieniężne przyznawane z okazji jubileuszu pracy, Bożego Narodzenia narodzin dziecka etc.

Jäger Polska Spółka Sp. z o.o. to wyspecjalizowany dostawca, zajmujący się produkcją wysokiej jakości komponentów i podsystemów z gumy, tworzyw sztucznych i metalu.

Jesteśmy częścią niemieckiego rodzinnego holdingu Arnold Jäger, zatrudniającego ponad 120 pracowników w Gryfinie i ponad 1000 pracowników na całym świecie. Od ponad 75 lat Grupa Jäger koncentruje się na projektowaniu rozwiązań technicznych dla przemysłu, energii odnawialnej, rolnictwa i ochrony środowiska.

Zaufanie, dynamiczne myślenie i lojalność są głównymi wartościami naszej firmy.

Specjalista ds. BHP, Myśliwska 1, Gryfino