Ta oferta pracy jest nieaktualna od 193 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. BHP

  • Holandia
  • Specjalista
  • 12.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    BHP Consulting Agnieszka Brykała

    od ponad 10 lat dostarcza usługi nadzoru BHP. Przede wszystkim działamy w branży przemysłowej: energetyka, przemysł chemiczny, wydobycie, logistyka i magazynowanie. Zajmujemy się nadzorem BHP podczas budowy, remontów i rozruchów. W Polsce i Europie nadzorowaliśmy największe inwestycje - zarówno w sektorze publicznym jak i prywatnym.

    Wyróżnia nas etyka, przejrzyste i uczciwe standardy pracy. Obecnie zatrudniamy 20 Specjalistów BHP w pełnym wymiarze czasu pracy i na podstawie umów o pracę. Najważniejszy jest dla nas rozwój personelu, wzajemna współpraca i profesjonalizm w działaniu.

    W związku ze stałym rozwojem naszej firmy, oraz nowymi projektami/ zleceniami w branży przemysłowej poszukujemy osób które zechcą dołączyć do naszego zespołu.

    Dowiedz się więcej o naszej firmie odwiedzając naszą stronę www: pogotowiebhp.com.pl

    • jeżeli chciałbyś pracować w ambitnym zespole ludzi którzy są pasjonatami BHP
    • jeżeli nie boisz się nowych wyzwań, ciężkiej pracy
    • jeżeli wiesz że jeszcze mało wiesz

    Obowiązki:

    • koordynacja / nadzór BHP podczas budowy, remontu, rozruchu - z ramienia Inwestora
      lub Generalnego Wykonawcy
    • kreowanie systemu zarządzania bezpieczeństwem pracy na projekcie
    • tworzenie, weryfikacja i ocena dokumentacji BHP
    • raportowanie i prezentowanie wskaźników KPI
    • wdrażanie nowych pomysłów / narzędzi zwiększających popularyzację BHP
    • przeprowadzanie szkoleń doraźnych BHP: tematycznych (TBT)
    • uczestnictwo w naradach/ spotkaniach koordynacyjnych

    Wymagania:

    jako minimum:

    • wykształcenie wyższe BHP
    • minimum 2 lata doświadczenia w branży przemysłowej / budowlanej na stanowisku Specjalisty BHP
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • zainteresowanie tematyką BHP
    • dobra obsługa komputera (środowisko Windows, Ms Office, Share Point)
    • prawo jazdy kat. B

    dodatkowym atutem będzie:

    • wykształcenie/ doświadczenie techniczne
    • możliwość częstych delegacji krajowych i zagranicznych
    • znajomość oprogramowania: AutoCad, Corel, Phast

    Oferujemy:

    • pracę w największej w Polsce firmie BHP działającej w sektorze przemysłowym
    • atrakcyjne wynagrodzenie - adekwatne do doświadczenia i umiejętności
    • pracę na projektach cechujących się wysoką Kulturą Bezpieczeństwa
    • miłą atmosferę i pracę z ciekawymi i doświadczonymi ludźmi
    • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
    • pełne wyposażenie: telefon, laptop, internet itp.
    • ciągły rozwój: szkolenia, wymiana doświadczeń
    • nowoczesne narzędzia, dostęp do wiedzy i narzędzi naszej firmy: Share Point, Yammer

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez BHP Consulting z siedzibą w Białej.