Oferta pracy

Specjalista ds. BHP - HS Specialist

XPO Contract Logistics Poland Sp. z o.o.

1L

Osła (pow. bolesławiecki)

Twój zakres obowiązków

  • Motywowanie i inspirowanie całego personelu do zaangażowanego przestrzegania standardów BHP

  • Podejmowanie aktywnych działań mających na celu budowanie świadomości w obszarze BHP, a w szczególności mającej na celu eliminację wypadków i zagrożeń wypadkowych

  • Realizacja szkoleń BHP na konkretny temat zgodnie z wytycznymi Kierownika ds. BHP

  • Wykonywanie zadań służby BHP zgodnie z Rozporządzeniem

  • Inicjowanie działań i opiniowanie proponowanych rozwiązań w zakresie BHP

  • Prowadzenie audytów i kontroli obiektów dotyczących BHP

  • Przeprowadzanie szkoleń wstępnych BHP

  • Koordynacja działań naprawczych i doskonalących

  • Przygotowywanie i nadzór nad dokumentacją dot. wdrożonych systemów zarządzania w zakresie BHP

  • Prowadzenie niezbędnych analiz i statystyk, sporządzanie raportów zgodnie z procedurami firmy

  • Prowadzenie i sporządzanie wymaganych prawem rejestrów i sprawozdań w zakresie BHP

  • Współpraca z międzynarodowym zespołem

  • Sporządzanie dokumentacji powypadkowej, analiza danych dotyczących wypadków, a także analizowanie nowych procesów i maszyn pod kątem zdarzeń potencjalnie wypadkowych; prowadzenie analizy zagrożeń i oceny bezpieczeństwa dla danego stanowiska pracy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenia kierunkowego – zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów w sprawie BHP

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku, w podejmowaniu działań w sytuacjach wyjątkowych

  • Biegła znajomość pakietu Microsoft Office

  • Znajomości ISO 45001 – mile widziane

  • Znajomości języka angielskiego umożliwiającego swobodną komunikację

  • Elastyczność i dyspozycyjność do pracy

  • Wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacji interpersonalnej

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Samodzielności w działaniu

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach grupy XPO

  • Umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Dobre warunki płacowe, adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu w strukturach firmy

  • Bogaty pakiet benefitów, premia roczna

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • pakiet relokacyjny

  • wyprawka dla dziecka

  • prezenty na święta

  • stołówka

Należymy do Grupy XPO - światowego lidera w branży TSL, posiadającego około 1500 oddziałów w ponad 30 krajach i zatrudniającego prawie 100 000 pracowników. Na rynku polskim jesteśmy obecni od 13 lat. Posiadamy oddziały logistyczne w dużych centrach logistycznych w Polsce i zatrudniamy ponad 800 osób.

Przewiń do profilu firmy