Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. BHP - HSE Specialist

HYUNDAI ENGINEERING CO., LTD. S.A. ODDZIAŁ W POLSCEO firmie

  • Police

    Police, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie i koordynowanie wszelkich kwestii w zakresie BHP związanych z Projektem i Podwykonawcami w celu zapewnienia zgodności z wymaganiami, tj. z planem, procedurą i lokalnymi standardami BHP.

  • Egzekwowanie i przeprowadzanie audytów w celu zapewnienia zgodności z wymaganiami i lokalnymi normami BHP.

  • Przygotowywanie i zarządzanie dokumentami wymaganymi do audytu wewnętrznego / zewnętrznego oraz ich przetwarzanie.

  • Raportowanie do Głównych Specjalistów BHP oraz Koordynatora BHP

  • Przygotowywanie raportów ze spotkań, dochodzeń, inspekcji, audytów i podjętych działań.

  • Wydawanie zawiadomień i zalecanie działań naprawczych w przypadku wykrycia wykroczeń lub problemów.

  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientem, Podwykonawcami oraz władzami lokalnymi.

Nasze wymagania

  • Odpowiednie wykształcenie w zakresie BHP.

  • Doświadczenie w branży BHP, szczególnie na projektach w zakresie budownictwa przemysłowego.

  • Certyfikacja BHP związana z budową, NEBOSH IGC lub inna równoważna certyfikacja będzie działać pozytywnie na wynik procesu rekrutacyjnego.

  • Dobra znajomość norm europejskich i lokalnych przepisów BHP.

  • Bardzo dobry poziom języka angielskiego w mowie i piśmie (minimum B2). Znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • To okazja, by stać się częścią międzynarodowego zespołu, którego celem jest budowa nowoczesnego zakładu w Policach. Oferujemy pracę w ciekawym środowisku i możliwość zdobycia prestiżowego doświadczenia.

    HYUNDAI ENGINEERING CO., LTD. S.A. ODDZIAŁ W POLSCE

    HYUNDAI ENGINEERING CO., LTD., Branch in Poland is looking for people to work on Polimery Police Project. This is opportunity to become a part of an international team with the goal to build the very modern plant in Police, work with the English language and experience working with a company that is known world-wide. We are offering a challenging positions and the opportunity to gain prestigious experience.

    Przewiń do profilu firmy