Specjalista ds. BHP i Administracji

  • Ołdrzychowice Kłodzkie (pow. kłodzki), dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 20.11.2018
  • Ważna jeszcze 5 dni (do 20.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Omya is a leading global producer of industrial minerals – mainly fillers and pigments derived from calcium carbonate and dolomite – and a worldwide distributor of specialty chemicals. The company's major markets are forest products (fiber-based products such as paper, board and tissue), polymers, building materials (paints, coatings, sealants, adhesives and construction materials) as well as life sciences (food, feed, pharmaceuticals, cosmetics, environmental products and agriculture).

    Founded in 1884 in Switzerland, Omya has a global presence extending to more than 180 locations in over 50 countries with 8,000 employees.

    Miejsce pracy: Ołdrzychowice Kłodzkie (pow. kłodzki)
    Omya Oddział Romanowo

    Zakres obowiązków:

    • Planowanie i przeprowadzanie okresowych kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy (BHP).
    • Udział w opracowywaniu wewnętrznych dokumentów dotyczących BHP.
    • Przeprowadzanie szkoleń BHP.
    • Udział w ustalaniu okoliczności oraz przyczyn wypadków (w pracy, w drodze do lub z pracy) oraz chorób zawodowych; sporządzanie, kompletowanie i archiwizowanie dokumentacji.
    • Prowadzenie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad BHP. Informowanie o stwierdzonych zagrożeniach oraz doradztwo w zakresie ich eliminacji.
    • Administrowanie dokumentami firmowymi – dbanie o terminowy obieg informacji, dokumentów i korespondencji (w tym koordynacja korespondencji pomiędzy pracownikami a działem HR).
    • Nadzór nad materiałami biurowymi oraz artykułami spożywczymi – dbanie o prawidłowe funkcjonowanie biura.
    • Obsługa spotkań firmowych, szkoleń oraz podróży służbowych.

     Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe (BHP).
    • Min 1 rok doświadczenia na samodzielnym stanowisku w obszarze BHP (doświadczenie w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem).
    • Znajomość obowiązujących przepisów w zakresie BHP.
    • Samodzielność, inicjatywa w działaniu oraz umiejętność rozwiązywania problemów.
    • Umiejętność pracy w zespole i kierowania zespołami.
    • Umiejętność obsługi komputera (pakiet Ms Office).
    • Komunikatywna znajomość język angielskiego.
    • Prawo jazdy kat. B.

    Niniejszym informujemy, iż wysłanie cv jest tożsame z zapoznaniem się Pana/Pani z zasadami ochrony danych osobowych wg poniższego:

    KLAUZULA INFORMACYJNA

    Omya sp. z o.o. oczekuje podania od kandydata jedynie takich danych osobowych, które wskazane są w obowiązujących przepisach prawa.

    Jeżeli chcesz aby Omya skorzystała z podanych przez Ciebie danych osobowych i dokumentów przekraczających zakres danych osobowych wymaganych przez Omya (czyli danych innych niż imię (imiona) i nazwisko, imiona rodziców, data urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), wykształcenie, wykształcenie uzupełniające, przebieg dotychczasowego zatrudnienia, obywatelstwo, dodatkowe uprawnienia, umiejętności, zainteresowania, seria i numer dowodu osobistego, organ, który wydał dowód tożsamości lub dane dotyczące innego dowodu tożsamości) załącz poniższą klauzulę zgody w swoich dokumentach aplikacyjnych:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Omya sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Kruczej 16/22, 00-526 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, przekraczających zakres danych osobowych wymaganych na podstawie przepisów prawa, na potrzeby procesu rekrutacyjnego na stanowisko, na które aplikuję.

    Administratorem Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu jest Omya sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Kruczej 16/22, 00-526 Warszawa. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko, na które aplikujesz, w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji (o ile wyrazisz na to zgodę) i w celu ewentualnego ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami. Masz prawo wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, masz prawo żądać do nich dostępu, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i żądania ich przeniesienia. W zakresie w jakim przetwarzanie Twoich danych osobowych odbywa się na podstawie zgody, masz prawo do jej cofnięcia. Aby to zrobić napisz na adres: [email protected].