Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. BHP i Ochrony Środowiska

Saint-GobainO firmie

  • Barczewo

    Barczewo, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie dokumentacji BHP, sporządzanie raportów i analiz BHP oraz środowiskowych zgodnie z wymogami prawa i na potrzeby spółki

  • Wdrażanie i promowanie rozwiązań zwiększających świadomość i budujących kulturę bezpieczeństwa i ochrony środowiska wśród kadry kierowniczej i pracowników

  • Prowadzanie w zakresie BHP audytów kontrolnych oraz szkoleń

  • Monitorowanie stanu formalno-prawnego zakładu w zakresie BHP i OŚ

  • Sprawowanie nadzoru i doradztwo przy realizacji prac inwestycyjnych i modernizacyjnych na terenie zakładu w kwestiach BHP i OŚ

  • Kontrola procesów produkcyjnych w zakresie zgodności z wymaganiami BHP i OŚ

  • Koordynowanie wdrożonego Zintegrowanego Systemu Zarządzania wg ISO 14001:2015 i OHSAS 18001:2007

  • Nadzór nad substancjami chemicznymi i ich kartami charakterystyk

  • Proponowanie i wdrażanie zmian mających na celu poprawę bezpieczeństwa

  • Aktywne wdrażanie standardów Grupy Saint-Gobain w zakładzie pracy

Nasze wymagania

  • Z wykształceniem wyższym kierunkowym lub po studiach podyplomowych BHP i OŚ

  • Z min. 2-letnim doświadczeniem w pracy w dziale BHP i OŚ w firmach produkcyjnych z bardzo dobrą znajomością przepisów prawa w zakresie BHP

  • Mających umiejętność weryfikacji zapisów kart charakterystyk substancji chemicznych

  • Ze znajomością systemu OHSAS 18001 i ISO 14001

  • Z komunikatywną znajomością języka angielskiego i dobrą znajomością MS Office

  • Posiadających ukończone szkolenie z zakresu ppoż (Inspektor ds. Bezpieczeństwa Pożarowego)

  • Samodzielnych w działaniu i planowaniu, systematycznych, mających łatwość komunikowania się i pracujących zespołowo

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

  • dofinansowanie do okularów

  • Fabryka Pomysłów

  • wigilie pracownicze

  • premie regulaminowe

Saint-Gobain

Grupa Saint-Gobain tworzy, produkuje oraz dystrybuuje innowacyjne materiały i rozwiązania znajdujące zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu, m.in. materiały budowlane oraz szyby do samochodów i pojazdów transportowych. Możemy śmiało powiedzieć, że nasze produkty i rozwiązania poprawiają jakość życia ludzi na całym świecie. Jesteśmy obecni w 67 krajach i zatrudniamy ponad 170 000 osób. W Polsce posiadamy 25 zakładów i blisko 80 punktów dystrybucyjnych. Posiadamy 20 różnych marek i zatrudniamy ponad 7 000 osób.

GRAJ DLA SIEBIE, WYGRYWAJ DLA INNYCH! Saint-Gobain BRAIN aktywacja!

Przewiń do profilu firmy

GLASSOLUTIONS

Należymy do Grupy Saint-Gobain. Jesteśmy wiodącym na rynku dostawcą innowacyjnych, przyjaznych dla środowiska, zapewniających komfort i estetykę rozwiązań szklanych. W 7 nowoczesnych zakładach produkcyjnych na terenie Polski wytwarzamy szyby zespolone. innowacyjne rozwiązania i systemy szklane oraz szkło przeciwpożarowe. Jesteśmy zgranym zespołem, który z pasją i zaangażowaniem realizuje potrzeby i spełnia najwyższe wymagania naszych klientów.

Dołącz do naszego zespołu!