Oferta pracy

Specjalista ds. BHP i Ochrony Środowiska

Lisner Poznań sp. z o.o. sp.k.

Szkolna 60

Charzyno (pow. kołobrzeski)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja polityki z obszaru BHP, PPOŻ i ochrony środowiska zgodnie z wymaganiami prawnymi (branża spożywcza)

  • Przeprowadzanie oraz aktualizacja ocen ryzyka zawodowego wraz z badaniami warunków pracy

  • Informowanie o występujących zagrożeniach zawodowych wraz z proponowaniem działań korygujących i zapobiegawczych

  • Prowadzenie wymaganych rejestrów (wypadki przy pracy i choroby zawodowe) oraz postępowań powypadkowych

  • Opracowywanie materiałów szkoleniowych i realizacja cyklicznych szkoleń BHP Współpraca z instytucjami zewnętrznymi w zakresie BHP i ochrony środowiska

  • Reprezentowanie organizacji podczas kontroli oraz audytów zewnętrznych w zakresie bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska

  • Prowadzenie analiz, raportów i sprawozdawczości

  • Inicjowanie i realizacja projektów mających na celu budowanie kultury bezpieczeństwa pracy oraz ochrony środowiska - wypracowywanie dobrych praktyk

  • Nadzór nad gospodarką odpadami, gospodarką wodno- ściekową oraz emisją do powietrza

  • Bieżąca kontrola warunków środowiskowych (monitoring wyników pomiarów środowiskowych), w tym również rozliczanie opłat związanych z ochroną środowiska oraz zlecanie badań, analiz i oceny jakości środowiska.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe

  • 2-3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (mile widziana branża spożywcza)

  • Bardzo dobra znajomość przepisów w zakresie BHP i PPOŻ oraz ochrony środowiska

  • Doświadczenie w zakresie nadzoru nad systemami zarządzania bhp i ochrony środowiska

  • Dobra znajomość tematyki w zakresie gospodarki odpadami, emisjami i wodno-ściekowej

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Nastawienie na promowanie kultury bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska

  • Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów z pracownikami wszystkich szczebli

  • Ukierunkowanie na cel

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o międzynarodowym zasięgu

  • Możliwość rozwoju osobistego i szereg wyzwań zawodowych

  • Atmosferę pracy opartą na partnerstwie, otwartości i zaufaniu

  • Szereg benefitów (ubezpieczenie grupowe, prywatną opiekę medyczną, naukę języków obcych, kartę sportową, bonusy na święta)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Lisner w Polsce to ponad tysiąc świetnych pracowników, którzy na co dzień budują sukces firmy i przyczyniają się do zadowolenia milionów klientów. Stawiamy na różnorodność - zarówno w zakresie naszych produktów, jak i naszych pracowników - to dzięki temu marka Lisner niezmiennie przoduje na rynku.

Przewiń do profilu firmy

Aktualnie do naszego zakładu produkcyjnego w Charzynie koło Kołobrzegu poszukujemy osoby, dzięki której pyszne produkty Lisner będą codziennie trafiały na stoły naszych klientów.