Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska

INDROL SP. Z O.O. SP.K.

  • Towarowa 4, Grodzisk Wielkopolski
    Grodzisk Wielkopolski, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

Towarowa 4

Grodzisk Wielkopolski

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie w pełnym zakresie obowiązków służby BHP (m.in.: ocena ryzyka zawodowego i aktualizacja wg potrzeb zmian w procesach, szkolenia i kontrola ich ważności, badania i kontrola ich ważności, dokumentacja powypadkowa, sporządzanie instrukcji, regulaminów, procedur, okresowych analiz stanu BHP),

  • Przeprowadzanie kontroli warunków pracy i przestrzegania przepisów bhp

  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie prowadzenia badań i pomiarów czynników szkodliwych,

  • Prowadzenie dokumentacji/sprawozdań z zakresu ochrony środowiska, BHP, PPOŻ,

  • Pozyskiwanie, weryfikacja i aktualizacja decyzji/pozwoleń w zakresie ochrony środowiska,

  • Sporządzanie i rozliczanie opłat związanych z ochroną środowiska,

  • Współpraca w zakresie nowych inwestycji na terenie firmy dotycząca wymagań z zakresu ochrony środowiska, BHP i PPOŻ,

  • Współpraca z innymi działami firmy,

  • ·Reprezentowanie Pracodawcy podczas kontroli organów zewnętrznych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu BHP lub studia podyplomowe BHP

  • 3 letnie doświadczenie BHP w zakładach produkcyjnych

  • Dobra znajomość przepisów prawnych w zakresie BHP, PPOŻ i ochrony środowiska

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie do uzgodnienia

  • Pracownicza kasa zapomogowo-pożyczkowa

  • Dofinansowanie do karty Multisport Plus

  • Ubezpieczenie grupowe na atrakcyjnych warunkach

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

INDROL sp. z o.o. sp.k.

Polska firma z tradycjami, od ponad 30 lat na rynku. Tworzona przez ludzi z pasją, łączących wiedzę i doświadczenie z nowoczesnym parkiem maszynowym w dwóch zakładach. Zatrudniająca blisko 600 pracowników.

Poszukuje osoby na stanowisko:

spec. ds. BHP i ochrony środowiska

Jeśli jesteś osobą, która nie boi się wyzwań, chce się rozwijać, angażuje się w powierzone obowiązki, jednocześnie oczekujesz stabilnej, dobrze płatnej pracy i spełniasz nasze wymagania, to szukamy właśnie Ciebie

Przewiń do profilu firmy