Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. BHP i Ochrony Środowiska - Inspektor Ochrony Przeciwpożarowej

Wipak Polska Sp. z o.o.

  • Skarbimierz (pow. brzeski)

    Skarbimierz (pow. brzeski), opolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja zadań służby BHP wynikających z Rozporządzenia Rady Ministrów oraz celów i zadań BHP/PPOŻ/Ochrony Środowiska wynikających z polityki, strategii i standardów Spółki WIPAK

  • realizacja zadań Inspektora Ochrony Przeciwpożarowej w celu zapewnienia zgodności z Aktami Prawnymi dotyczącymi ochrony przeciwpożarowej

  • współtworzenie i realizacja programów rozwijających kulturę bezpieczeństwa

  • wspieranie pracowników, liderów i Zarządu w kreowaniu bezpiecznych warunków pracy

  • doradztwo w zakresie organizacji i metod pracy, z uwzględnieniem dobrych praktyk i najnowszych rozwiązań

  • organizowanie i prowadzenie szkoleń

  • prowadzenie kontroli stanowisk pracy i audytów wewnętrznych w zakresie BHP

  • udział w procesie opracowania i aktualizacji oceny ryzyka zawodowego

  • tworzenie standardów BHP, dokumentacji, procedur oraz instrukcji stanowiskowych

  • prowadzenie postępowań powypadkowych oraz raportowanie

  • prowadzenie dokumentacji związanej z BHP, ochroną środowiska i PPOŻ

  • organizacja pomiarów warunków środowiska pracy

  • monitorowanie i wdrażanie przepisów dotyczących zagadnień ochrony środowiska

  • udział w utrzymywaniu i doskonaleniu zintegrowanego systemu zarządzania ISO 14001

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe lub techniczne - dodatkowo studia podyplomowe z zakresu BHP, ochrony środowiska

  • uprawnienia do pracy w służbie BHP oraz uprawnień do wykonywania czynności z zakresu ochrony przeciwpożarowej

  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku lub w dziale BHP w firmie produkcyjnej

  • znajomość systemu BDO (baza danych odpadowych), wystawianie kart przekazania odpadów, prowadzenie rejestru odpadów, raportowanie

  • znajomość systemu KOBIZE (Krajowy Ośrodek Bilansowania i Zarządzania Emisjami)

  • zdolności komunikacyjne i interpersonalne oraz wysoka kultura osobista

  • dobra znajomość języka angielskiego, min B2

  • umiejętność ustalania priorytetów, przy aktywnym udziale w kilku różnych projektach jednocześnie

  • proaktywność i zaangażowanie, chęć ciągłej poprawy standardów bezpieczeństwa pracy

  • mile widziane doświadczenie w pracy w międzynarodowych organizacjach, z wysoko rozwiniętą kultura bezpieczeństwa

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat

  • możliwości rozwoju w międzynarodowej firmie

  • premia absencyjna

  • premia operacyjna max. 12%

  • premia za rekomendacje pracownika 2 000 PLN brutto

  • ubezpieczenie grupowe

  • dofinansowanie do ubezpeczenia medycznego

  • dofinansowanie do szafy vendingowej

  • dofinansowanie do karty multisport

  • szeroki pakiet socjalny w ramach ZFŚS (m.in. wczasy pod gruszą, premie świąteczne)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie do ubezpieczenia medycznego

Firma WIPAK opracowuje i produkuje rozwiązania opakowaniowe dla produktów spożywczych oraz instrumentów i urządzeń medycznych. Jest dostawcą folii wielowarstwowych - w szczególności folii barierowych. Koncern na całym kontynencie, głównie w Finlandii i Europie Zachodniej, ma 11 fabryk i zatrudnia blisko dwa tysiące osób. Zakład w Skarbimierzu-Osiedle - to przede wszystkim bardzo nowoczesna i wydajna drukarnia, gdzie na dostarczonych z innych zakładów Grupy Wipak foliach powstają nadruki z nazwami najróżniejszych przekąsek, wędlin, serów czy nabiału.

Przewiń do profilu firmy