Oferta pracy

Specjalista ds. BHP i Ochrony Środowiska (K/M)

Salve Medica Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • Szparagowa 10, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Salve Medica Sp. z o.o. Sp. k.

Szparagowa 10

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja obowiązków służby BHP zgodnie z Rozporządzeniami Rady Ministrów;

  • Prowadzenie wewnętrznych audytów, kontrola warunków pracy oraz egzekwowanie przestrzegania przepisów i zasad BHP, ppoż. i ochrony środowiska;

  • Organizowanie i przeprowadzanie szkoleń z dziedziny BHP i P.Poż;

  • Dokonywanie oceny ryzyka zawodowego;

  • Współpraca w obszarze badań medycyny pracy w zakresie czynników ryzyka występujących na stanowiskach;

  • Udział w ustaleniach okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy;

  • Zapewnienie realizacji zobowiązań przedsiębiorstwa w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony środowiska wynikających z obowiązujących przepisów prawnych, w tym prowadzenie niezbędnej dokumentacji;

  • Nadzór nad kartami charakterystyki substancji niebezpiecznych;

  • Zarządzanie gospodarką odpadową;

  • Sporządzanie sprawozdań do urzędów z zakresu ochrony środowiska;

  • Tworzenie i aktualizacja procedur, regulaminów oraz standardów postępowań;

  • Udział w audytach certyfikujących.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub podyplomowe o kierunku lub specjalności w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy – warunek konieczny;

  • Min 2 lata doświadczenia w służbie BHP – warunek konieczny;

  • Doświadczenie w obszarach związanych z ochroną środowiska i odpadami;

  • Znajomość normy ISO 9001 oraz 14001;

  • Znajomość aktualnych wymogów prawnych w zakresie BHP;

  • Doświadczenie w przygotowaniu i prowadzeniu szkoleń i audytów;

  • Znajomość pakietu MS Office;

  • Komunikatywność, samodzielność.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy;

  • Dostęp do usług medycznych, karty sportowej, ubezpieczenia grupowego;

  • Pracę pełną wyzwań i możliwość poznania branży medycznej „od środka”.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

Centrum Medyczne Salve Medica to czołowa placówka ochrony zdrowia w regionie.

Naszą misją jest zapewnienie kompleksowej opieki medycznej na najwyższym poziomie.

Z należną troską, dbamy o zdrowie, intymność i godność każdego Pacjenta.

Przewiń do profilu firmy