Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. BHP i Ochrony Środowiska

Colep Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Kleszczów (pow. bełchatowski)

    Kleszczów (pow. bełchatowski), łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Wspieranie Systems Managera w zapewnieniu zgodności z obowiązującymy przepisami z zakresu BHP, Ochrony Środowiska oraz zapisami standardu ISO 14001;

Pełnienie roli Służby BHP;

Raportowanie do Instytucji Państwowych;

Monitorowanie wskaźników bezpieczeństwa oraz środowiskowych;

Opracowywanie i prowadzenie szkoleń w zakresie BHP, OŚ i ISO 14001;

Aktywny udział w tworzeniu wewnętrznych procedur dotyczących bezpieczeństwa i ochrony środowiska;

Nasze wymagania

Wykształcenie kierunkowe z zakresu Ochrony Środowiska, Chemii, Bezpieczeństwa i Higieny Pracy;

Uprawnienia i wiedza w obszarze BHP;

Praktyczna znajomość wymagań prawnych w obszarze OŚ oraz BHP (dodatkowy atut);

Znajomość normy ISO 14001 oraz zagadnień „sustainability” w obszarze OŚ;

Dobra znajomość języka angielskiego;

Umiejętność obsługi komputera

(Excel- poziom średniozaawansowany);

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

To oferujemy

Możliwość rozwoju zawodowego w dużej, międzynarodowej firmie;

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych w ramach dostępu do wielu szkoleń;

Pakiet benefitów;

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • paczki świąteczne

Colep Polska Sp. z o.o.

Colep, spółka należąca do grupy RAR, jest wiodącym światowym liderem w branży opakowań dóbr konsumpcyjnych i produkcji kontraktowej. Przy obrotach w wysokości 410 milionów euro Colep zatrudnia około 2449 osób w Portugalii, Brazylii, Niemczech, Meksyku, Polsce, Hiszpanii, Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Wielkiej Brytanii. W ramach „ACOA - sojuszu Colep & One Asia”, Colep oferuje klientom globalną sieć dostaw.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli uważasz, że pasujesz do naszego profilu kandydata i chcesz dołączyć do międzynarodowej firmy, podążaj za instrukcją poniżej „Jak aplikować”. Nie możemy się doczekać spotkania z Tobą. Pozwól się zaskoczyć!