Ta oferta pracy jest nieaktualna od 65 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. BHP i Ochrony Środowiska

  • Kraków, Morawica (pow. krakowski), małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-05-17

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    TM Technologie Sp. z o.o., producent profesjonalnych systemów zasilania oświetlenia awaryjnego poszukuje kandydata na stanowisko:

    SPECJALISTA DS. BHP I OCHRONY ŚRODOWISKA
    Miejsce pracy: Kraków (okolice), Morawica (pow. krakowski)

    Zakres obowiązków:

    • realizacja zadań służby BHP zgodnie z obowiązującymi wymogami prawa,
    • realizacja zadań z zakresu ochrony środowiska zgodnie z obowiązującymi wymogami prawa,
    • nadzór nad dokumentacją bhp i ochrony środowiska,
    • realizacja obowiązków sprawozdawczych,
    • przeprowadzanie szkoleń,
    • analiza ryzyka zawodowego,
    • współpraca z państwowymi organami nadzoru.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe lub podyplomowe o profilu bhp i ochrony środowiska,
    • min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
    • mile widziana znajomość norm: ISO 14001:2015, BS OHSAS 18001:2007,
    • umiejętność pracy zespołowej z ludźmi na różnych szczeblach w organizacji,
    • samodzielność, odpowiedzialność ze realizację powierzonych zadań i celów.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w firmie o silnej i stabilnej pozycji na rynku,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • przyjazną atmosferę pracy.

    Aplikacje (CV ze zdjęciem i list motywacyjny) prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje, za wszystkie dziękujemy.

    Informujemy, że wyrażając niniejszą zgodę masz prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę, kierując informację o jej wycofaniu rodo@tmtechnologie.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
    Administratorem danych osobowych jest TM Technologie Sp. z o.o. z siedzibą w: Morawicy, Morawica 355 („Administrator”):
    1. Pani/Pana dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), będą przetwarzane w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) będą przetwarzane na podstawie dobrowolnej zgody, którą wyraził(a) Pani/Pan wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
    2. Odbiorcami danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, a także firmy świadczące na rzecz administratora usługi w obszarze IT, archiwizacji i niszczenia dokumentacji, a także wspierające procesy rekrutacyjne.
    3. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
    4. Dane osobowe będą przechowywane przez czas trwania procesu rekrutacyjnego, w ramach którego przesłał(a) Pani/Pan swoje cv, a w przypadku zgody na udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych - przez okres 2 lat od przesłania cv.
    5. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
      1. żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
      2. cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
      3. wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
    6. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu wzięcia udziału  procesie rekrutacyjnym;
    7.  Pani/Pana dane osobowe nie będą wykorzystywane do profilowania, w tym do podejmowania zautomatyzowanych decyzji.
    8. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, dane osobowe nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.
    Proszę o umieszczenie poniższej formułki w treści CV:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w treści przesłanego cv, przez TM Technologie Sp. z o.o. w celu wzięcia udziału w prowadzonych procesach rekrutacyjnych.