Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. BHP i Ochrony Środowiska

E.G.O. Polska Sp. z o.o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizowanie zadań i procedur wynikających z rozporządzenia o obowiązkach służby BHP

  • kontrola warunków pracy oraz nadzór nad stanem bezpieczeństwa i higieny pracy w firmie

  • przeprowadzanie kontroli i audytów w zakresie BHP i ochrony środowiska

  • opracowywanie sprawozdań i analiz z obszaru BHP, PPOŻ i ochrony środowiska

  • planowanie rozwiązań technicznych i organizacyjnych, zapewniających poprawę stanu bezpieczeństwa i higieny pracy

  • udział w projektach mających na celu ograniczanie wpływu czynników szkodliwych i uciążliwych w środowisku pracy, obniżenia wypadkowości, poprawę warunków pracy

  • nadzór nad prowadzeniem ewidencji i kompletacji dokumentacji z obszaru BHP i ochrony środowiska

  • współpraca z organami administracji publicznej

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe lub ukończone studnia podyplomowe z zakresu BHP, preferowany wydział: Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska

  • doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane doświadczenie w przedsiębiorstwie produkcyjnym (min. 2 lata)

  • znajomość zakresu norm ISO: 45001, 14001, 50001

  • praktyczna znajomość przepisów prawnych z zakresu BHP, OŚ, PPOŻ

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego umożliwiająca raportowanie oraz komunikację

To oferujemy

  • samodzielne stanowisko na umowie o pracę

  • możliwość rozwoju oraz zdobywania doświadczenia w międzynarodowej firmie

  • pakiet benefitów pozapłacowych: prywatną opiekę medyczną, ofertę sportowo-kulturalną, system świadczeń socjalnych

  • szkolenia

E.G.O. Polska to prężnie rozwijająca się firma w sektorze produkcji podzespołów elektronicznych do urządzeń AGD.

Przewiń do profilu firmy

O nas:

Odwiedź naszą stronę http://www.egoproducts.com/pl, by dowiedzieć się więcej o Grupie E.G.O.