Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska

Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Zakład Łódź 2

  • Lodowa 80, Widzew, Łódź, Niciarniana 49d, Widzew, Łódź

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Promowanie kultury bezpieczeństwa oraz świadomości środowiskowej w zakładzie produkcyjnym;

  • Współudział w tworzeniu procedur oraz instrukcji w zakresie BHP;

  • Przeprowadzanie kontroli stanu bezpieczeństwa i higieny pracy, w kontekście przestrzegania przepisów i zasad;

  • Organizacja pomiarów czynników szkodliwych, pomiarów emisji oraz analiz ścieków

  • Prowadzenie oraz organizacja szkoleń w zakresie BHP;

  • Analizowanie wypadków oraz zdarzeń potencjalnie wypadkowych;

  • Współudział w przeprowadzaniu analizy ryzyka zawodowego oraz poziomu bezpieczeństwa maszyn;

  • Bieżący nadzór przestrzegania zasad i przepisów przez podwykonawców pracujących na terenie firmy;

  • Wykonywanie raportów korporacyjnych oraz wymaganych prawnie, dotyczących bezpieczeństwa oraz środowiska;

  • Udział w kontrolach Instytucji kontrolnych oraz audytach korporacji;

  • Zarządzanie gospodarką odpadową;

  • Zarządzanie dokumentacją dotyczącą substancji oraz mieszanin niebezpiecznych;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub podyplomowe studium w zakresie BHP;

  • Mile widziane także wykształcenie w zakresie ochrony środowiska;

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • Praktyczna znajomość zagadnień prawnych w zakresie ergonomii, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony środowiska;

  • Umiejętność identyfikacji zagrożeń;

  • Zdolność szybkiego podejmowania decyzji;

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

Firma Hutchinson, oddział w Łodzi przy ul. Lodowej 80/84, gdzie produkowane są elementy uszczelniających z kauczuku dla przemysłu motoryzacyjnego i lotniczego poszukuje kandydatów na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy