Oferta pracy

Specjalista ds. BHP i Ochrony Środowiska

BIOTON S.A.O firmie

BIOTON S.A.

Poznańska 12

Macierzysz (pow. warszawski zachodni)

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie i koordynowanie polityki w zakresie BHP i ochrony środowiska

  • realizacja wymagań wynikających z rozporządzenia w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy

  • udział we wprowadzaniu nowych rozwiązań z dziedziny BHP oraz budowanie świadomości BHP wśród Pracowników

  • prowadzenie szkoleń wstępnych i organizacja szkoleń okresowych z zakresu BHP oraz pierwszej pomocy

  • opracowanie i aktualizacja dokumentów dotyczących BHP

  • sprawdzanie wewnętrznych instrukcji obsługi urządzeń i instalacji w zakresie BHP

  • udział w dokonywaniu i aktualizacji oceny ryzyka zawodowego

  • prowadzenie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi wymaganiami oraz wewnętrznymi procedurami

  • organizacja prac związanych z gospodarką odpadami na terenie zakładu

  • sporządzanie raportów, analiz oraz prowadzenie niezbędnych rejestrów

  • wdrażanie i kontrola stosowania działań mających na celu ochronę pracowników przed wirusem COVID-19

Nasze wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie w Dziale BHP i Ochrony Środowiska w firmie produkcyjnej

  • wykształcenie wyższe o kierunku BHP i Ochrona Środowiska

  • bardzo dobra znajomość przepisów BHP i Ochrony Środowiska

  • znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office

  • aktualne szkolenia okresowe dla pracowników służby BHP

  • aktualne uprawnienia Inspektora Bezpieczeństwa Pożarowego

  • znajomość środowisk do raportowania z zakresu Ochrony Środowiska (BDO, KOBIZE, PRTR, CRO)

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • samodzielność i własna inicjatywa w działaniu

Mile widziane

  • min. komunikatywna znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • możliwość współtworzenia sukcesu dużej, międzynarodowej firmy biotechnologicznej w oparciu o umowę na zastępstwo

  • szeroki pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeń oraz Best Doctors)

  • bezpłatne dojazdy busem pracowniczym z Warszawy i Ożarowa Mazowieckiego

  • pakiet szkoleń wprowadzających oraz możliwość stałego rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

BIOTON S.A.

FIRMA BIOTON jest pierwszym w Polsce i jednym z 8 światowych producentów substancji aktywnej insuliny ludzkiej otrzymywanej na drodze biotechnologicznej, jak również producentem oraz dystrybutorem na rynkach międzynarodowych form gotowych leczniczych produktów insulinowych przeznaczonych dla Pacjentów.

Celem Firmy BIOTON jest osiągnięcie statusu preferowanego dostawcy kompletnych rozwiązań diabetologicznych wśród Pacjentów, lekarzy oraz społeczności diabetologicznej.

Filozofią Firmy Bioton jest dbanie o zdrowie Pacjentów, ale także wysoka troska o Pracowników.

W związku z tym, szereg benefitów wzbogaconych jest o dodatkowe opcje: ubezpieczenie na życie posiada opcję Best Doctors (leczenie przewlekłych chorób poza granicami kraju), a pakiet medyczny zawiera opcję opieki medycznej dla rodziny.

Przewiń do profilu firmy