Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska

Hyundai Engineering Poland-Tecnicas Reunidas

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Działalność informacyjno-doradcza w zakresie BHP / ochrony środowiska

  • Monitorowanie bieżącego stanu w powyższym zakresie

  • Organizowanie (we współpracy) przedsięwzięć mających na celu zapobieganie zagrożeniom wypadkowym i chorobowym pracowników oraz pożarowym poprzez poprawę warunków BHP i ochrony ppoż. / ochrony środowiska

  • Współudział w prowadzeniu efektywnej komunikacji w sprawach z zakresu BHP I OŚ (HSE) na terenie prowadzonych prac

  • Budowanie efektywnej kultury Bezpieczeństwa Pracy w organizacji poprzez inicjowanie działań świadomościowych wśród załogi

  • Kontrola przestrzegania przepisów BHP / ochrony środowiska / p.poż

  • Przestrzeganie obowiązujących procedur, polityk i standardów HSE, a także przyjętych w Spółce standardów międzynarodowych oraz aktywne wspieranie pracowników w tym zakresie

  • Uczestnictwo we wdrażaniu Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną pracy Spółki i Ochrony środowiska oraz rekomendowanie możliwości usprawnienia i rozwoju systemu

  • Współpraca z zewnętrznymi doradcami i konsultantami w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy/ ochrony środowiska, a także organami administracji państwowej w zakresie obowiązków

  • Spółki wynikających z przepisów dot. BHP i ochrony środowiska

  • Udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn niepożądanych zdarzeń oraz wypadków przy pracy a także udział w opracowywaniu wniosków wynikających z badania przyczyn i okoliczności ww., a także kontrola realizacji tych wniosków

  • Monitorowanie zgodności systemu bhp/oś i planów HSE poprzez uczestnictwo w audytach i inspekcjach jednostek organizacyjnych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (BHP /lub Ochrona środowiska)

  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office

  • Umiejętność komunikacji oraz pracy w międzynarodowym zespole

  • Swobodna komunikacja w języku angielskim – warunek konieczny

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku przy realizacji prestiżowego projektu

  • Możliwość zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia na umowie o pracę

  • Narzędzia pracy: laptop, telefon

  • Miejsce pracy Płock

Prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim.

Konsorcjum firm Hyundai Engineering Poland Sp. z o.o. i Tecnicas Reunidas SA Sp. jawna jest Generalnym Wykonawcą odpowiadającym za realizację budowy kompleksu Olefin III w Płocku.

W związku z prowadzoną rekrutacją do Działu BHP i OŚ poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Przewiń do profilu firmy