Ta oferta pracy jest nieaktualna od 257 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska

  • Mława, mazowieckie
  • Specjalista
  • 07.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    Dla naszego Klienta, światowego lidera w branży elektronicznej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Mława
    Spe/10/03/2018/AR

    Zadania

    • Prowadzenie szkoleń wstępnych, przygotowywanie materiałów szkoleniowych oraz współpraca przy organizacji szkoleń okresowych.
    • Dokonywanie analiz stanu BHP, proponowanie rozwiązań technicznych i organizacyjnych mających na celu zapobieganie zagrożeniom życia i zdrowia pracowników oraz poprawę warunków pracy.
    • Zarządzanie odpadami.
    • Nadzorowanie zarządzania chemicznego w firmie.
    • Gromadzenie uprawnień w dziedzinie ochrony środowiska i nadzorowanie ich realizacji.
    • Przeprowadzanie bieżących audytów, dokonywanie oceny ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy, prowadzenie dochodzeń powypadkowych oraz sporządzanie raportów powypadkowych.
    • Organizowanie badań lekarskich, prowadzenie rejestrów, nadzorowanie aktualności badań lekarskich i szkoleń BHP, przydziału ubrań roboczych oraz środków ochrony indywidualnej.
    • Prowadzenie badań i pomiarów środowiska pracy.
    • Opiniowanie w kwestii bezpieczeństwa i pomoc w przypadku jakichkolwiek zmian w procesie produkcyjnym.

    Wymagania

    • Wykształcenie wyższe, znajomość przepisów BHP i umiejętność wykorzystania ich w praktyce.
    • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
    • Znajomość pakietu MS Office.
    • Dobra znajomość języka angielskiego.
    • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, nastawienie na realizację celów.

    Oferujemy

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat.
    • Pakiet socjalny.
    • Szkolenia.

    Prosimy o aplikowanie za pomocą przycisku "Aplikuj".

    People sp. z o. o. (agencja zatrudnienia nr 403).