Oferta pracy

Specjalista ds. BHP i Ochrony Środowiska

Klient Pracuj.plO firmie

  • Nowa Sól, lubuskie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Miejsce pracy: Nowa Sól

Zakres Obowiązków:

  • przeprowadzanie analizy stanu BHP, ocen zgodności z mającymi zastosowanie przepisami prawa i innymi oraz sporządzanie odpowiednich raportów,
  • czynny udział w odbiorach technicznych maszyn i innych urządzeń, a także nowo wybudowanych lub zmodernizowanych obiektów mających wpływ na bezpieczeństwo pracy pracowników,
  • realizacja zadań służby BHP i prowadzenie dokumentacji BHP zgodnie z regulacjami prawnymi,
  • współpraca z kierownictwem w zakresie ciągłej poprawy warunków pracy, podnoszenie świadomości pracowników w zakresie BHP,
  • opracowywanie i opiniowanie wewnętrznych procedur, instrukcji z zakresu ochrony środowiska, bhp i ppoż. zgodnie z przyjętymi standardami i przepisami,
  • doradztwo z zakresu BHP, prowadzenie szkoleń wewnętrznych z zakresu BHP i ochrony środowiska,
  • bieżące kontrole stanowisk pracy w zakresie przestrzegania zasad BHP,
  • realizacja obowiązków służby BHP i ochrony środowiska wynikających z przepisów prawa, monitorowanie przepisów prawnych oraz wdrażanie niezbędnych zmian w obszarze BHP,
  • odpowiedzialność za realizację wszystkich aspektów środowiskowych firmy,
  • odpowiedzialność za BDO,
  • planowanie i uczestnictwo w pomiarach środowiska pracy, prowadzenie rejestru pomiarów,
  • nadzór nad zapewnieniem odpowiednich środków ochrony indywidualnej,
  • reprezentowanie spółki i współpraca z publicznymi organami kontroli (PIP, PIS, UDT).

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe o kierunku lub specjalności w zakresie bezpieczeństwa lub higieny pracy bądź studia podyplomowe w zakresie BHP,
  • cztery lata doświadczenia na podobnym stanowisku (doświadczenie w zakładzie produkcyjnym będzie dodatkowym atutem),
  • znajomość problematyki BHP i ochrony środowiska,
  • dobra znajomość MS Office,
  • systematyczność, rzetelność i dokładność w działaniu,
  • dobre umiejętności interpersonalne, komunikacyjne i organizacyjne.

Oferujemy:

  • dużą samodzielność w działaniu,
  • stabilne zatrudnienie,
  • kursy językowe,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy