Oferta pracy

Specjalista ds. BHP i Ochrony Środowiska

Pasta Food Company Sp. z o.o.

  • Północna 12, Opole
    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Północna 12

Opole

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie obowiązków Specjalisty ds. BHP zgodnie z wymaganiami ustawowymi; m.in.: ocena ryzyka zawodowego, badania warunków pracy, prowadzenie szkoleń wstępnych i okresowych na wszystkich stanowiskach pracy oraz kontrola ich ważności, monitorowanie zgodności z wymaganiami prawnymi, sporządzanie dokumentacji powypadkowej;

  • Właściwe, zgodnie z obowiązującymi przepisami prowadzenie zadań związanych z Ochronną środowiska i PPOŻ, realizowanie zadań naprawczych i systemowych płynących z audytów wew. i zew. oraz bieżących potrzeb;

  • Badanie przyczyn wypadków przy pracy, prowadzenie dokumentacji powypadkowej, kontrola analiza RCA oraz proponowanie i/lub wdrażanie działań zapobiegawczych;

  • Koordynowanie i nadzór nad zdarzeniami potencjalnie wypadkowymi oraz pomysłami poprawy bezpieczeństwa;

  • Prowadzenie systematycznych kontroli warunków pracy oraz sporządzanie okresowych analiz stanu bhp i oś. w zakładzie;

  • Inicjowanie oraz prowadzenie szkoleń, zadań, grup projektowych lub współudział w ich realizacji, celem zarówno utrzymywania i poprawy warunków BHP i OŚ, jak i budowania świadomości i rozwoju kultury BHP i OŚ;

  • Współpraca zarówno z pracownikami firmy, jak i jej kontrahentami, a także ze swoimi odpowiednikami w innych fabrykach spółki;

  • Udział w przygotowaniu sprawozdań z zakresu korzystania ze środowiska: KOBIZE, Sprawozdania dot. opakowań wprowadzanych na rynek, opłata za korzystanie ze środowiska, roczne zestawienie odpadów;

  • Współpraca z zewnętrznymi instytucjami kontroli (PIP, PIS, PSP, WIOŚ);

  • Współudział w opracowywaniu i wprowadzaniu procedur, instrukcji związanych z ochroną środowiska i bezpieczeństwa pracy;

  • Pomoc w pozyskiwaniu, weryfikacji i aktualizacji decyzji/pozwoleń/zgłoszeń w zakresie ochrony środowiska;

  • Prowadzenie bieżących spraw związanych z ochroną środowiska i gospodarką odpadami.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub ukończone studia podyplomowe z zakresu BHP;

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, w firmie produkcyjnej;

  • Dobra znajomości języka angielskiego (min. B2);

  • Doświadczenie w prowadzeniu postępowania powypadkowego oraz szkoleń wstępnych i okresowych;

  • Znajomości Normy Zarządzania Środowiskowego 14001:2015 oraz przepisów prawnych z zakresu BHP i PPOŻ i ochrony środowiska;

  • Samodzielność, dobra organizacja pracy oraz nastawienie na efektywne rozwiązywanie problemów;

  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole;

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę, bezpośrednio u pracodawcy

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną

  • Pakiet socjalny (karty upominkowe, dofinansowanie do kart Multisport, dofinansowanie do wypoczynku dzieci i młodzieży, imprezy integracyjne)

  • Nielimitowany dostęp do produktów firmy w czasie godzin pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia; informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Znajdujemy się przy ul. Północnej 12. Do naszego zakładu dojedziesz autobusem MZK nr 13, 12, 18.

Pasta Food Company Sp. z o.o., międzynarodowa spółka specjalizująca się w produkcji chłodzonej lazanii, w związku z rozwojem firmy, poszukuje do swojego zakładu w Opolu kandydatów na stanowisko: Technik Utrzymania Ruchu

Przewiń do profilu firmy