Oferta pracy

Specjalista ds. BHP i Ochrony Środowiska

Lisner Sp. z o.o.

  • Strzeszyńska 38/42, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Strzeszyńska 38/42

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja polityki z obszaru BHP, PPOŻ i ochrony środowiska zgodnie z wymaganiami prawnymi (branża spożywcza)

  • Przeprowadzanie oraz aktualizacja ocen ryzyka zawodowego wraz z badaniami warunków pracy

  • Informowanie o występujących zagrożeniach zawodowych wraz z proponowaniem działań korygujących i zapobiegawczych

  • Prowadzenie wymaganych rejestrów (wypadki przy pracy i choroby zawodowe) oraz postępowań powypadkowych

  • Opracowywanie materiałów szkoleniowych i realizacja cyklicznych szkoleń BHP Współpraca z instytucjami zewnętrznymi w zakresie BHP i ochrony środowiska

  • Reprezentowanie organizacji podczas kontroli oraz audytów zewnętrznych w zakresie bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska

  • Prowadzenie analiz, raportów i sprawozdawczości

  • Inicjowanie i realizacja projektów mających na celu budowanie kultury bezpieczeństwa pracy oraz ochrony środowiska - wypracowywanie dobrych praktyk

  • Nadzór nad gospodarką odpadami, gospodarką wodno- ściekową oraz emisją do powietrza oraz bieżąca kontrola warunków środowiskowych (monitoring wyników pomiarów środowiskowych), w tym również rozliczanie opłat związanych z ochroną środowiska oraz zlecanie badań, analiz i oceny jakości środowiska

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe z zakresu ochrony/inżynierii środowiska, gospodarki odpadami lub pokrewne

  • Bardzo dobra znajomość przepisów w zakresie BHP i PPOŻ oraz ochrony środowiska

  • Doświadczenie w zakresie nadzoru nad systemami zarządzania bhp i ochrony środowiska

  • Dobra znajomość tematyki w zakresie gospodarki odpadami, emisjami i wodno-ściekowej

  • 2-3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (mile widziana branża spożywcza)

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację - warunek konieczny

  • Nastawienie na promowanie kultury bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska

  • Wysokie umiejętności interpersonalne

To oferujemy

  • Ciekawe, rozwojowe projekty sprawiają, że praca z nami nigdy nie jest nudna i monotonna

  • Pakiet benefitów: opieka medyczna - w tym coroczne szczepienia przeciw grypie, karta sportowa, kursy językowe Berlitz, bonus na święta, ubezpieczenie na życie)

  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej

  • Ergonomiczne meble biurowe: wygodny fotel oraz biurko z regulacją wysokości

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • bonusy na święta

Lisner w Polsce to ponad tysiąc świetnych pracowników, którzy na co dzień budują sukces firmy i przyczyniają się do zadowolenia milionów klientów. Stawiamy na róznorodność - zarówno w zakresie naszych produktów, jak i naszych pracowników - to dzięki temu marka Lisner niezmiennie przoduje na rynku.

Przewiń do profilu firmy