Specjalista ds. BHP i Ochrony Środowiska

  • Skarbimierz (pow. brzeski), opolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-11-16
  • Ważna jeszcze 6 dni (do 2018-12-16)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy jednym z największych dostawców siedzeń samochodowych na świecie, wspierając wszystkich największych producentów w wytwarzaniu różnorodnych typów pojazdów poprzez wysoką jakość, zaawansowane technologie i doskonałe wyniki. Spółka zatrudnia 75 000 pracowników w 230 zakładach produkcyjnych i montażowych zlokalizowanych w 33 krajach. Adient Poland Oddział Commercial Seating w Skarbimierzu produkuje kompletne siedzenia do samochodów ciężarowych dla najbardziej uznanych marek. Nasze fotele premium RECARO są rozpoznawane na całym świecie. RECARO to gwarancja bezpieczeństwa i jakości na najwyższym poziomie. Organizacja działa w systemie Just-In-Time lub Just-In-Sequence.

    W związku z planami dalszego rozwoju zakładu w Skarbimierzu w okolicach Brzegu Opolskiego poszukujemy kandydatów do objęcia stanowiska:

    Miejsce pracy: Skarbimierz (pow. brzeski)

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • dofinansowanie do dojazdów
    • kartę Multisport
    • dofinansowanie do stołówki firmowej
    • ubezpieczenie grupowe
    • dobrą atmosferę pracy

    Obowiązki:

    • Nadzór i kontrola nad przestrzeganiem przepisów dotyczących BHP i Ochrony Środowiska
    • Wykonanie analiz oraz raportowanie stanu BHP w zakładzie
    • Współpraca z laboratoriami zewnętrznymi w zakresie wykonania pomiarów na stanowiskach pracy
    • Opracowywanie i rewizja instrukcji stanowiskowych BHP oraz udział w tworzeniu instrukcji pracy
    • Opracowywanie i rewizja ocen ryzyka zawodowego oraz ergonomii pracy
    • Kontrola oraz ocena zgodności z wymogami prawnymi w zakresie BHP i Ochrony Środowiska o donośnie maszyn i urządzeń
    • Udział w audytach wewnętrznych odnośnie zgodności z wymaganiami prawnymi w obszarach BHP oraz Ochrony Środowiska
    • Zarządzanie oraz kontrola systemu gospodarowania substancjami chemicznymi oraz odpadami na terenie zakładu
    • Uczestnictwo w kontroli organów zewnętrznych (PIP , WIOŚ, PIS i inne)
    • Koordynowanie procesu dystrybucji odzieży roboczej, szafek odzieżowych, środków ochrony indywidualnej

    Wymagania:

    • Wykształcenie kierunkowe lub ukończone studia podyplomowe w zakresie BHP lub rozpoczęta edukacja w tym kierunku,
    • znajomością przepisów z zakresu BHP, PPOŻ i Prawa Pracy
    • Dobra organizacja pracy i samodzielność
    • Umiejętność pracy pod presją czasu i w szybko zmieniającym się środowisku.
    • Obsługa pakietu MS Office
    • Znajomość języka angielskiego (min. poziom A2)
    • Asertywność

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Adient Poland Sp. z o.o. Oddział Commercial Seating w Skarbimierzu, ul. Motoryzacyjna 1, 49-318 Skarbimierz-Osiedle (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.